१४ मंसिर २०७९, बुधबार

Nov 30, 2022

बुटवल । रुपन्देहीको सैनामैनामा दुई मोटरसाइकल आपसमा ठक्कर खाँदा ३ जना घाइते भएका छन् । पुर्व– पश्चिम राजमार्ग अन्तर्गत सैनामैना नगरपालिका-८ रामापुरमा आइतबार साढे ५ बजे दुर्घटना भएको हो ।पुर्वबाट पश्चिमतर्फ आईंरहेको लु ६८ प १३८५ मोटरसाइल र विपरित दिशाबाट गईरहेको लु ६० प ३२८२ नम्बरको मोटरसाइकल एक आपसमा ठोक्किँदा सो घटना भएको हो ।

घाइते हुनेमा सैनामैना वडा न.१० पानबारी बस्ने वर्ष अन्दाजी २६का तारासिंह राना,कपिलबस्तु जिल्ला बस्ने वर्ष २८का ताराचरण चौधरी,सोही जिल्ला बस्ने वर्ष १९का रविन थारु रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीका प्रहरी प्रवक्ता सत्यनारायण थापाले बताए । उनीहरूलाई उपचारका लागि लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पताल पठाइएको प्रवक्ता थापाले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

विकासका कामहरुमा राजनीतिक रँग नदिन छत्रकाेट गाउँपालिकाका अध्यक्ष पाण्डेकाे आग्रह गृहमन्त्री खाणकै गृहजिल्ला रुपन्देहीमा कांग्रेस शुन्य, कार्यकर्ता असन्तुष्ट समानुपातिकतर्फ कसको कति मत ? भ्रष्टाचार आराेपमा दाङका तत्कालिन प्रमुख डिभिजनल इन्जिनियर विरुद्ध मुद्दा दायर स्याङ्जा २ र बाजुरामा पुनः मतदान नहुने, गणना सुरु गर्न आयोगको निर्देशन लुम्बिनीका कर्मचारी आन्दोलित : बुटवलबाट रातारात कुम्लो पारेर राजधानी सार्न हुँदैन कर्णाली सरकार गठनका लागि शक्ति केन्द्र धाउँदै नेताहरु अतिक्रमण गरेर बनाइएका संरचना ३५ दिनभित्र हटाऊ : उपत्यका विकास प्राधिकरण पोलियो खोपको तयारीमा रहेकाे प्रहरी ट्रकमा आत्मघाती हमला, ३ जनाको मृत्यु प्रत्यक्षतर्फ महिला निर्वाचित नहुँदा सुदूरपश्चिममा समानुपातिक कोटाबाट संसद छिर्न चाहने पुरुषलाई समस्या १६५ निर्वाचन क्षेत्रमा १६१ को अन्तिम नतिजा सार्वजनिक, हेर्नुहोस कहाँ कसले जिते ? स्याङ्जामा सुन्तला उत्पादन वृद्धि भएपछि किसान उत्साहित अरबाज खान र जर्जियाको ब्रेकअप सोलुखुम्बुका एक हजार परिवार बिजुलीविहीन चीनको आणविक हतियार सन् २०३५ सम्ममा तीन गुणा बढी: अमेरिका भैरहवा आँखा अस्पतालमा अत्याधुनिक मोडुलर शल्यक्रिया कक्ष स्थापना गरिने १ करोड मतगणना हुँदा कुन दलको कति मत ? सुकुमवासी समस्या समाधान गर्न प्रधानमन्त्री कार्यालयले संयोजन गर्नुपर्छ : पूर्वप्रधानमन्त्री भट्टराई एक दर्जन निर्माण कम्पनी कालो सूचिमा पर्दा बुटवलको सडक अलपत्र पार्ने ठेकेदारलाई उन्मुक्ति हार्दिक श्रद्धाञ्जली एन.बी. जी !