९ जेष्ठ २०७९, सोमबार

May 23, 2022

नवलपरासी । पश्चिम नवलपरासीमा आइतबार थप ३ जना कोरोना संक्रमितको मृत्यु भएको छ । जिल्लाको सुनवल नगरपालिकाका दुई जना र रामग्राम नगरपालिकाका एक जना संक्रमितको मृत्यु भएको स्वास्थ्य कार्यालयका कोरोना फोकल पर्सन देवीलाल पौडेलले जानकारी दिए । सुनवल नगरपालिका वडा नम्बर ९ का ४५ वर्षीय पुरुषको होम आइसोलसेनमा मृत्यु भएको छ । यस्तै सुनवलकै वडा नम्बर १२ का ४८ वर्षीय पुरुषको कोरोना विशेष अस्पताल बुटवलमा मृत्यु भएको छ ।

Advertisement

रामग्राम नगरपालिका वडा नम्बर १० का ५८ वर्षीय पुरषको पृथ्वी चन्द्र अस्पतालमा मृत्यु भएको स्वास्थ्य कार्यालयले जनाएको छ । आज थपिएका मृतकसँगै जिल्लामा कोरोना कारण ज्यान गुमाउनेको संङ्ख्या ९५ पुगेको छ । यसैविच पश्चिम नवलपरासीमा आइतबार थप ७१ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । जसमध्ये पुरुष ३९ र महिला ३२ जना छन् । पिसिआर परिक्षणबाट ५८ जना र एन्टिजिन परिक्षणबाट १३ जनामा संक्रमण भएको स्वास्थ्य कार्यालयले जनाएको छ ।

सुस्ता गाउँपालिकामा मात्रै आइतबार २८ जनामा कोरोना पुष्टि भएको छ । यस्तै सुनवल नगरपालिकामा १७ जना, बर्दघाट नगरपालिकामा १६ जना, सरावल गाउँपालिकामा ५ जना, पाल्हीनन्दन गाउँपालिकामा एक जना, रामग्राम नगरपालिका र प्रतापपुर गाउँपालिकामा २/२ जना संक्रमित थपिएका छन् ।

आइतबार थप भएका संक्रमितसँगै जिल्लामा कोरोना पुष्टि हुनेको संङ्ख्या ३ हजार ९० पुगेको छ । यस्तै आइतबार पश्चिम नवलपरासीमा १९ जना कोरोना संक्रमण मुक्त भएका छन् । अब जिल्लामा १३ सय ११ जना संक्रिय कोरोना संक्रमित होम आइसोलेसनमा रहेको स्वास्थ्य कार्यालय पश्चिम नवलपरासीले जनाएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अन्ततः अनुहार ढाकेरै समाचार पढ्न बाध्य भए अफगानी प्रस्तोता मौसम : हावाहुरीसहित वर्षाको सम्भावना क्यानडामा भीषण आँधीः ९ लाख घर विद्युतविहीन दलले छानेकालाई अस्वीकृत गर्दै मतदाता गौतमबुद्ध अन्तरास्ट्रिय बिमानस्थलमा जजीरा एयरसँग चरा ठोक्कियो, उडान हुन सकेन स्थानीय सरकार र छाडा पशु चौपाया व्यवस्थापनको मुद्दा मोबाइल एपबाटै यसरी भगाउनुहोस्, आफ्नो वरपरका लामखुट्टे मणिमुकुन्द क्लबले मनायो पाँचौ राष्ट्रिय भलिबल दिवस, तिलोत्तमामा दिप प्रज्वलन चट्याङ लागेर एक जनाको मृत्यु, तीन गम्भीर घाइते बाघको आक्रमणबाट फूलकुमारीको मृत्यु पेट्रोलियम पदार्थमा १० रुपैयाँ, ग्यासमा २ सयले मूल्यवृद्धि तिलोत्तमामा कारले मोटरसाइकललाई ठक्कर दियो रेशम चौधरी जेलमा, रिहा माग्‍ने पार्टी बन्यो पहिलो बालेनको मत ४१ हजार कट्यो, सिंह स्थापितसँग मतान्तर बढाउँदै धरान उपहानगर मेयरमा स्वतन्त्र उम्मेदवार हर्कराज राई निर्वाचित तिलोत्तमामा खाँणले अग्रता बढाउँदै, चापागाईँ भन्दा ३५७ मतले अगाडि स्थानीय निर्वाचन: एक समीक्षा बाबुराम भट्टराईको गृह प्रदेशको स्थानीय तह नेतृत्वमा जसपा शून्य रुपन्देहीमा पालिका प्रमुख हार्दा उपप्रमुखमा भने एमालेको बर्चश्व सकसमा नेपाली अर्थतन्त्र