९ चैत्र २०७९, बिहीबार

Mar 23, 2023

नवलपरासी । पश्चिम नवलपरासीमा आइतबार थप ३ जना कोरोना संक्रमितको मृत्यु भएको छ । जिल्लाको सुनवल नगरपालिकाका दुई जना र रामग्राम नगरपालिकाका एक जना संक्रमितको मृत्यु भएको स्वास्थ्य कार्यालयका कोरोना फोकल पर्सन देवीलाल पौडेलले जानकारी दिए । सुनवल नगरपालिका वडा नम्बर ९ का ४५ वर्षीय पुरुषको होम आइसोलसेनमा मृत्यु भएको छ । यस्तै सुनवलकै वडा नम्बर १२ का ४८ वर्षीय पुरुषको कोरोना विशेष अस्पताल बुटवलमा मृत्यु भएको छ ।

Advertisement

रामग्राम नगरपालिका वडा नम्बर १० का ५८ वर्षीय पुरषको पृथ्वी चन्द्र अस्पतालमा मृत्यु भएको स्वास्थ्य कार्यालयले जनाएको छ । आज थपिएका मृतकसँगै जिल्लामा कोरोना कारण ज्यान गुमाउनेको संङ्ख्या ९५ पुगेको छ । यसैविच पश्चिम नवलपरासीमा आइतबार थप ७१ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । जसमध्ये पुरुष ३९ र महिला ३२ जना छन् । पिसिआर परिक्षणबाट ५८ जना र एन्टिजिन परिक्षणबाट १३ जनामा संक्रमण भएको स्वास्थ्य कार्यालयले जनाएको छ ।

सुस्ता गाउँपालिकामा मात्रै आइतबार २८ जनामा कोरोना पुष्टि भएको छ । यस्तै सुनवल नगरपालिकामा १७ जना, बर्दघाट नगरपालिकामा १६ जना, सरावल गाउँपालिकामा ५ जना, पाल्हीनन्दन गाउँपालिकामा एक जना, रामग्राम नगरपालिका र प्रतापपुर गाउँपालिकामा २/२ जना संक्रमित थपिएका छन् ।

आइतबार थप भएका संक्रमितसँगै जिल्लामा कोरोना पुष्टि हुनेको संङ्ख्या ३ हजार ९० पुगेको छ । यस्तै आइतबार पश्चिम नवलपरासीमा १९ जना कोरोना संक्रमण मुक्त भएका छन् । अब जिल्लामा १३ सय ११ जना संक्रिय कोरोना संक्रमित होम आइसोलेसनमा रहेको स्वास्थ्य कार्यालय पश्चिम नवलपरासीले जनाएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

तिलोत्तमा नगरभित्र अनुमतिविना कुकुर पाल्न नपाइने, निकाल्यो ३५ दिने सूचना स्वास्थ्यजन्य फोहर व्यवस्थापन गरेर मासिक ४० हजार भारतीय गायक सोनु निगमको घरवाट ७२ लाख चोरी भाटभटेनीको २४ औं स्टोर विरगञ्जमा, बजार विस्तारमा थप आक्रामक डोल्पा अस्पतालको पीडाः सडक, पुल नहुँदा बाटोमै बिरामीको हैरानी सरकारमा जाने नजाने बारेमा निर्णय लिदैँ लोसपा वडा अध्यक्ष र सचिव घुससहित अख्तियारको फन्दामा स्विफ्ट एजुकेशनद्वारा ‘करियर परामर्श’ सम्पन्न सुदूरपश्चिम-११ थ्री स्टारलाई हराउँदै तिलोत्तमा गोल्ड कपको फाइनलमा दुई उद्योगमाथि मुद्दा दायर, नौ सय ७३ व्यावसायिक फर्मलाई कारबाही वैदेशिक रोजगारीमा जाने युवालाई दुःख दिने कार्य स्वीकार्य छैन : प्रधानमन्त्री प्रचण्ड बागमती प्रदेशसभा बैठक शुक्रबारका लागि सारियो वैदेशिक रोजगार विभागका नासु प्रमोद पाण्डेविरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा दायर २४ चैतमा बहाव, सुरक्षा भन्छिन्- दुई महिना सुगासँग समय बिताएँ लुम्बिनीमा ‘पिस म्याराथन’ हुने बाग्मतीका मुख्यमन्त्रीलाई कांग्रेसले विश्वासको मत दिने रोजगारी सिर्जना गर्ने नीति ल्याउन सरकारलाई सुझाव सेयर बजार १५.६७ अंकले ओरालो तिलोत्तमा नगरभित्र गुट्खाजन्य पदार्थ विक्रि गरे ५० हजारसम्म जरिवाना ! ओडिआईमा नेपालको सुधार, एक स्थानमाथि उक्लियो