३ जेष्ठ २०७९, मंगलवार

May 17, 2022

ग्लोबल आवाज
जेठ २६, बुटवल । रुपन्देहीको कञ्चन गाउँपालिका ४ रुद्रपुर हर्नैयामा जारी कञ्चन महोत्सवमा ‘प्रथम कञ्चन डान्स प्रतियोगिता’का सहभागी बाँकी ९ जनाले आज आफ्नो प्रस्तुती दिने भएका छन् । हिजोदेखि सुरुभएको प्रतियोगीताको पहिलो चरणमा १८ जना प्रतियोगिहरुले सहभागिता जनाएकोमा पहिलो दिन ९ जनाले आफ्नो नृत्य प्रस्तुत गरेका थिए । प्रतियोगिताका विजेताले रु.२५ हजार, दोस्रो हुनेले १५ हजार र तेश्रो हुनेले १० हजार नगद पुरस्कार र मेडल तथा प्रमाण पत्र पाउनेछन् । आगामि जेठ ३२ गतेसम्म सञ्चालन हुने महोत्सवमा दर्शकको आगमन बढ्दै गएको आयोजकले जनाएको छ ।

Advertisement


सागरका कारण टिकटविक्री रोकियो ।
चर्चीत गायक सागर आलेका कारण आयोजकले टिकट विक्री नै रोकेका छन् । रुपन्देहीको कञ्चन गाउँपालिका–४ मा जारी महोतसवमा हिजो शनिबार सागर आले आउने भएपछि आयोजकले थेग्नै नसक्नेगरी दर्शकको भिड ओइरीयो ।

प्रर्दशनी स्थलमा दर्शक क्षमताभन्दा बढी टिकट माग भएकोमा आयोजकले टिकट विक्रि बन्द गर्नुपरेको मेला आयोजक समितिका उपाध्यक्ष खेम क्षेत्रीले जानकारी दिए । ‘दिउसोको ४ बजेबाट सुरुहुने महोत्सवमा अन्य दिन कार्यक्रम समापन नहुँदासम्म टिकट विक्रि हुन्थ्यो, हिजो भने ७ बजे नै टिकट विक्रि बन्द गर्नुपर्यो ।’–क्षेत्रीले भने ।


महोत्सवमा जब सागर आलेले स्टेजमा माइक्रो फोन लिएर उभीए, दर्शकको कोलाहल सुरु भयो । सालैजो, ठाडो भाका र आधुनिक पप गितहरु गाएर दर्शकलाई उचालेका सागरसँग सेल्फी खिच्ने र नाच्ने दर्शकको भिड बढ्न लाग्यो । सागरसँग सेल्फी खिच्नकै लागि दर्शकहरुले आयोजक समक्ष समयको मागगरेपनि आयोजकले भने समय उपलब्ध गराउन नसकेकोमा क्षमा माग्नु पर्ने स्थीति सिर्जना भएको थियो । कलाकार आलेलाई साथ दिन गायक दीपु मगरको पनि विशेष प्रस्तुती रहेको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

भरतपुरमा रेनु विजय सुवेदी भन्दा ५९ मतले अघि गाउँपालिकाका निवर्तमान अध्यक्ष वडा सदस्यमै पराजित ललितपुर महानगरमा चिरिबाबुकाे फराकिलाे अग्रता श्रीलंकामा पेट्रोल हाहाकार, तत्काल ७५ मिलियन डलर आवश्यकः प्रधानमन्त्री बुटवलमा गठबन्धन दलबाट पाण्डेको अग्रता, मतान्तर बढ्दो सैनामैनाको प्रमुखमा गठबन्धन, उप-प्रमुखमा एमालेको अग्रता गुल्मीको रुरु गाउँपालिका अध्यक्षमा यदु ज्ञवाली निर्वाचित स्थानीय निर्वाचन : आज कहाँ-कहाँ हुँदैछ मतदान ? देवदहमा एमालेको अग्रता कायमै, काँग्रेस ४४४ मत पछाडी बालेनले बनाए साढे ४४ सयको मतान्तर भरतपुरमा ४ वटा वडाको मत गणना सकियो, रेणु दाहाल ३० मतले अघि बुटवलमा कांग्रेसका पाण्डे र एमालेका भट्टराईबीच करिब ३ हजार मतको फरक भरतपुरमा पुनः गठबन्धनकी रेनुको अग्रता धुर्कोट गाउँपालिकाको अध्यक्षमा माओवादीका पोखरेल विजयी पहिलो टी-२० मा युगान्डासँग नेपाल १२ रनले पराजित संसदको भोलिबाट ११औँ अधिवेशन सुरु हुने, यस्तो छ कार्यसूची ओलीले राम नेपालमा जन्मेको दाबी गरिरहँदा मोदीले भने– भारतमा भव्य राम मन्दिर बन्दा नेपाली पनि उत्तिकै खुसी छन् २२ वर्षीय राजाबाबुले गाउँपालिका अध्यक्ष जिते मोदीको भ्रमणले लुम्बिनीलाई विश्वभर थप परिचित तुल्याउँछ : प्रम देउवा बुटवलमा खेलराज पाण्डेय बाबुराम भट्टराई भन्दा २१६३ मतले अघि