५ माघ २०७८, बुधबार

Jan 19, 2022

बुटवल । पूर्व उप-प्रधानमन्त्री तथा जनता समाजवादी पार्टीका अध्यक्ष उपेन्द्र यादवले संसद असफल पार्नेतर्फ सरकार लागेको आरोप लगाएका छन् । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली नेतृत्वको सरकारले संसदलाई कामविहिन बनाएर असफल पार्ने भरपूर रुपमा प्रयासरत रहेको दाबी गरे । पुःस्थापित संसदलाई समाप्त गर्दै प्रधानमन्त्री ओलीले अधिनायकवाद लाद्न खोजेको आरोप लगाउँदै उनले अझै पनि मुलुकमा प्रतिक्रियावादीहरूको खतरा रहेको उल्लेख गरे ।

प्रेस मञ्च रुपन्देहीले शुक्रबार बुटवलमा आयोजना गरेको पत्रकार सम्मेलनमा बोल्दै यादवले ओली नेतृत्वको सरकारको बहिर्गमन नै अहिलेको राजनीतिक निकास भएको उल्लेख गरे । आफ्नो पार्टी ओली नेतृत्वको सरकारमा नजाने स्पष्ट पार्दै उनले सरकारको नेतृत्वका लागि नेपाली कँग्रेस वा नेकपा (एकीकृत माओवादी) ले अगुवाई गर्नु पर्ने बताए । पत्रकार सम्मेलन प्रेस मञ्च नेपालका सचिव टि.आर शर्माको अध्यक्षता र प्रेसमञ्च रुपन्देहीका सदस्य बसन्त आचार्यको सञ्चालनमा भएको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नवलपुर जेसीजको पदहस्तान्तरण,‘महिला सवल र सक्षम छन्’ पशुपतिसहितका मठमन्दिरमा आजदेखि नित्य पूजा मात्र कवाड पसलको नाममा प्रतिवन्धित जडिबुटी कारोबार : प्रहरीको छापा, ठूलो परिमाणमा बरामद दर्शकले महोत्सवको स्टेज भत्काए, गाडीमा आगजनीपछि प्रहरीद्वारा अश्रु ग्याँस प्रहार ४२ तोला अवैध सुनसहित दुई जना पक्राउ ३ मितेरी गाउँपालिका बीच ४ वर्षको अनुभव साटा-साट प्रेस युनियन सुनसरीले सञ्चारकर्मीको ७ लाखको दुर्घटना बीमा गर्ने १० करोड मानिसमा कोभिडको दीर्धकालिन लक्षण सर्लाहीमा बस दुर्घटना, १७ जना घाइते गड्यौली मलको व्यवसायिक उत्पादनतर्फ सैनामैनाका कृषक समावेशी अर्थतन्त्र वाम पक्षधरहरु एक ठाउँमा होउ ! बुटवलकाे बुद्धनगर खानेपानी संस्थाद्वारा रक्तदान सैनामैनामा बुधवारदेखि एन्टिजेन परीक्षण, कुन वडामा कहिले ? जानकारीसहित प्रधानमन्त्री कपको फाइनलमा एपीएफ र पुलिस भिड्ने प्रदेशको नाम मधेस राखेको विरोधमा जनकपुरमा पुत्ला दहन काठमाडौं उपत्यकामा माघ मसान्तसम्म आमसभा, जुलुसमा रोक, सरकार भन्छ- लकडाउन हुन्न एकैदिन १० हजार २५८ जनामा कोरोना संक्रमण १८ माघसम्म सेवा संकुचन गर्ने सर्वाेच्च फुलकोर्टको निर्णय एमालेको ६३ जिल्लामा अधिवेशनबाट नयाँ नेतृत्व चयन, बाँकीमा कोभिड संक्रमण कम भएपछि गरिने (सूचीसहित)