७ चैत्र २०७९, मंगलवार

Mar 21, 2023

भैरहवा । भ्यालेन्टाईन डे (प्रणय दिवस)को अवसरमा भैरहवामा सांस्कृतिक कार्यक्रम हुने भएको छ । ब्रदरहुड इभेन्ट म्यानेजमेन्ट ग्रुपको आयोजनामा लाइभ इन भैरहवा पांच पचपन्न एण्ड उर्गेन मोक्तान कार्यक्रम हुने भएको हो ।

बिहिबार भैरहवामा पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गर्दै आयोजकले कार्यक्रमबारे जानकारी गराएका छन् । फागुन २ गते भैरहवाको गणतान्त्रिक सभाहलमा हुने कार्यक्रम परिवार सित बसेर हेर्न मिल्ने गरि सांस्कृतिक कार्यक्रम हुने ब्रदरहुड इभेन्ट म्यानेजमेन्ट ग्रुपका अध्यक्ष ओजश शर्माले बताए । उनले अहिले कोरोना त्रासबाट बिस्तारै सहजता तर्फ आउदै गर्दा मनोरन्जनको लागी कार्यक्रमको आयोजना गरिएको शर्माले बताए ।

कार्यक्रममा कलाकारहर शाहिल जामिर अली, बिरेन, रियल र, एलएसडी, अमर एण्ड बैण्ड, डिजे अमित, डान्सर बबिता धितालको प्रस्तुति रहने कार्यक्रम संयोजक राहुल विष्टले जानकारी दिए । कार्यक्रमको सञ्चालन दुर्गा गुरुङले गर्नेछिन् । १ हजार टिकट राशीको मूल्य तोकिएका उक्त कार्यक्रमबाट जोगिएको रकम सामाजिक कार्यमा खर्चिने आयोजकले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

गुल्मीको चन्द्रकोट गाउँपालिकाले सोमपाल कामीलाई ५० हजार पुरस्कार दिने प्रधानमन्त्री प्रचण्डविरुद्ध नारावाजी सालकको खपेटासहित गोंगबुबाट एक पक्राउ उँखुजन्य उत्पादनलाई व्यवस्थित गर्न सहकारी गठन दलित समुदायको हकअधिकारका लागि सिङ्गो राज्य जिम्मेवार छ : प्रधानमन्त्री प्रचण्ड जातीय छुवाछूत अन्त्यका लागि सबै लाग्नुपर्छ : अध्यक्ष ओली बर्दिवास मेडिकल कलेज नबन्दै झमेलामा संकिणता र जडता नै नेपालको ओरालो यात्रा ! प्रधानमन्त्री प्रचण्डले गरे सडकको शिलान्यास गरिब र निमुखा जनताको हितमा काम गर्नुपर्छ :राष्ट्रपति पौडेल सरकारमा जान एकीकृत समाजवादीद्वारा कार्यदल गठन दोल्ती पावरको आइपीओमा आवेदन दिने अन्तिम दिन सात करोडभन्दा बढी बालबालिका पानीजन्य संक्रमणको खतरामा सिटी होटलले आइपीओ निष्कासन गर्न पायो अनुमति सोमबार रातिदेखि वर्षा जारी ‘बौद्धदर्शन र सञ्चार’ अनुसन्धानात्मक कृतिको परिचर्चा कार्यक्रम सुनको मूल्य बढ्यो, आज कतिमा हुँदैछ खरिद–बिक्री ? अमेरिकी डलरसँगै युरोको भाउ पनि बढ्यो, आज कुन मुद्रा कतिमा हुँदैछ किनबेच ? बुटवलमा यामाहाको एक्स्चेन्ज सुरु राहादानी बिभागले घोडेजात्रामा पनि सेवा दिने