१८ मंसिर २०७९, आईतवार

Dec 4, 2022

भैरहवा । लुम्बिनी प्रचार प्रसारका अभियन्ता एवम् पत्रकार चेतन पन्त विश्व सिमसार दिवस-२०२१ को अवसरमा सम्मानित भएका छन् । मंगलबार लुम्बिनीमा सम्पन्न विश्व सिमसार दिवसको अवसर पारी लुम्बिनी विकास कोषले पन्तलाई सम्मानित गरेको हो ।

लुम्बिनीको पर्यटन प्रवद्र्धनमा भिडियो डकुमेन्ट्री एवं फोटोग्राफीको माध्यमबाट विशेष योगदान पुर्याएको भन्दै पत्रकार पन्तलाई उक्त कार्यक्रममा सम्मान पत्र प्रदान गरिएको थियो । पन्त बिभिन्न भिडियो डकुमेन्ट्री र फोटोग्राफीबाट स्वदेश तथा बिदेशमा लुम्बिनीको प्रचार प्रसारमा लागेका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

उपमेयर डंगोलको निर्देशन: आकाशे पुल तत्काल मर्मत गर्नु, बार घटाएर पारदर्शी बनाउनू भूमि आयोगको सूचनापछि काठमाण्डौंमा थप आक्रामक बन्दै उपत्यका विकास प्राधिकरण नेत्रहीन टी-२० विश्वकपमा नेपाल, टोली आज भारत प्रस्थान हुँदै ठूला तीन दल खुम्चिदा नयाँ दुई दलको भयो उदय पहाडी क्षेत्रमा बदलीको सम्भावना सजिलो सहकारीको छैटौं अधिवेशन, अध्यक्षमा पुनः पोख्रेल बुटवल तथा सैनामैनाका यी स्थानमा आइतबार विद्युत अनियमित हुने (सूचनासहित) देवदहकी दिपा मृगौला रोगले पीडित, सहयोगका लागि परिवारको अपिल दाङमा चार महिनामै थपिए करिब तीन सय उद्योग, ६१ करोड बढीको पूँजी लगानी भैरहवामा मंसिर १८ देखि अन्तर विद्यालय टि-२० क्रिकेट अमरज्योतीको १४ औं वार्षिक साधारणसभा तिलोत्तमाको मेलामा दर्शकको चाप बढ्दै, शनिबार मात्रै ५० हजारले अवलोकन गरेको दाबी ‘परदेशको पसिनाको उचित प्रतिफल निकाल्न राज्यको ध्यान जानुपर्छ’ बुद्ध सामुदायिक टेलिभिजनको अध्यक्षमा पुनः ओम ज्ञवाली डुब्न थालेपछि रुपन्देहीका सहकारीहरु एक ठाउँमा, संकट टर्नेमा अभियान्ताहरुकै आशंका कमल थापाको पार्टीलाई समानुपातिकतर्फ कुन प्रदेशमा कति मत ? सरकार गठनबारे सबै विकल्पमा खुला राख्ने माओवादीको निर्णय विवाहमा रक्सी पिएर फर्किदा लडेर ४७ वर्षीय देव रावतको मृत्यु यस वर्ष नेपालको रेमिट्यान्स साढे आठ अर्ब अमेरिकी डलर पुग्न सक्छ : विश्व बैंक समानुपातिकतर्फ कुन दलले कति मत पाए ?