७ जेष्ठ २०७९, शनिबार

May 21, 2022

बुटवल । शैक्षिक सामग्रीहरु उपलब्ध गराउँदै आएको डेल्टा एजुकेशन मार्टले अन्नपूर्ण हाइपरसँग सहकार्य गर्दै हाइपर मार्ट सञ्चालनमा ल्याएको छ । बुटवलको मिलनचोकमा उपभोक्ताको मागलाई ध्यानमा राखेर हाइपर मार्केट सञ्चालनमा ल्याएको हो ।

मार्केटको औपचारिक उद्घाटन सोमबार हुने भएको डेल्टा एजुकेशनल मार्ट प्रा.लि.का अध्यक्ष लोकनाथ उपाध्यायले जानकारी दिए । ५ करोड लगानीमा शुरु भएको मार्केटमा दैनिक उपभोग्य वस्तुहरु उपलब्ध छन् । आधुनिक मार्ट संस्कृतिमा उपभोक्ताको आकर्षण बढ्दै गएको र माग बढेकोले डेल्टा एजुकेशनल मार्ट र अन्नपूर्ण हाईपर मार्केटिङले साझेदारीमा मार्केट सञ्चालनमा ल्याएको उनले बताए ।

मार्टको पहिलो तलामा ग्रोसरीसहित फलफूल, तरकारी तथा माछामासुजन्य सामग्री छन् । त्यस्तै दोस्रो तलामा शैक्षिक सामग्री र तेस्रो तलामा खेलकुद तथा फर्निचरका सामाग्री उपलब्ध छन् । एउटै छानामुनि सबै प्रकारका सामाग्री पाईने र ठूलो परिमाणमा खरिद बिक्री हुने भएकाले उपभोक्ताले अन्यत्रभन्दा सस्तो मूल्यमा सामान पाउने मार्केटका प्रबन्ध निर्देशक चोलाकान्त पाठकले दाबी गरे । उनले लघु उद्यमी तथा स्थानीय उत्पादनलाई प्राथमिकता दिने बताएका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

भलवारी जेसीजद्वारा मुस्ताङको जन-नर्मल माध्यमिक विद्यालयलाई आर्थिक सहयोग पश्चिम नवलपरासीको बर्दघाटमा बस दुर्घटना, ३१ जना घाईते स्थापितलाई उछिनेर सिर्जना दोस्रो स्थानमा, बालेन अग्रस्थानमा नै ८ वर्ष अघि सौन्दर्य प्रतियोगीलाई बलात्कार गरेको आरोपमा मनोज पाण्डे पक्राउ जिल्ला समन्वय समिति गठनका लागि अर्घाखाँचीमा एमालेकाे स्पष्ट बहुमत रुपन्देहीको भैरहवाबाटै श्रम स्विकृति दिने तयारी काठमाडौंमा ५१ प्रतिशत मतगणना गर्न बाँकी, बालेनको निरन्तर अग्रता बुटवलको प्रमुखमा गठबन्धनबाट पाण्डे, उपप्रमुखमा एमालेकी अर्याल मनास्लु हिमालको वेसक्याम्पमा सेनाद्वारा सफाई अभियान शुरु, ४ हजार किलो बढी फोहर संकलन पदबहालीसँगै जनतालाई राहत भन्दै विद्युत महसुलमा छुट बालेन शाहले कटाए ३४ हजार मत, स्थापितसँगको मतान्तर १५ हजार बढी अमेरिकाको शिकागोमा बन्दुक हमला, कम्तीमा २ जनाको मृत्यु बलात्कारीलाई तत्काल कारबाही गर्न माग गर्दै काठमाडौंमा विरोध प्रदर्शन हेटौंडा उपमहानगरपालिका : एमाले ९, कांग्रेस ८, एस र माओवादी एक/एक वडामा विजयी डोटी बस दुर्घटना : १२ जना घाइते, ५ को अवस्था गम्भीर, बालक बेपत्ता उपमहानगरको पहिलो महिला मेयरमा इतिहास रचेकी लामा विद्यार्थीलाई यौन दुब्र्यवहार गर्ने गुल्मीका २ शिक्षक पक्राउ भरतपुरमा रेनु फराकिलो अग्रतातर्फ, पौडेलले कटाए १० हजार मत मधेसमा ओली ‘मिसन’ सफल-पाँचौंबाट दोस्रो दलतर्फ उक्लिँदै एमाले निर्वाचनमा फूलमाला बिक्री बढ्यो