७ जेष्ठ २०७९, शनिबार

May 21, 2022

बुटवल । नेपाल नगरपालिका कर्मचारी एसोसिएसन ईकाई समिति बुटवल उपमहानगरपालिकाद्वारा संचालित कर्मचारी बचत तथा लगानी कोषको सत्रौ साधारण सभा तथा सातौ अधिवेशन शुक्रबार भएको छ । कार्यक्रममा बोल्दै बुटवल उपमहानगर प्रमुख शिवराज सुवेदीले सहकारिताका मध्यमबाट कर्मचारीहरु बीच भावनात्मक एकता बढाउनुका साथै सदस्यताको दायरा फराकिलो पार्न सुझाव दिए ।

अधिवेशनमा बचत तथा लगानी कोषका अध्यक्ष केशव ज्ञवालीले वार्षिक प्रतिवेदन, कोषाध्यक्ष रेश्मीराज घिमिरेले आर्थिक प्रतिवेदन प्रस्तुत गरी सर्वसम्मतले पारित गरेको छ । अधिवेशनबाट केशब ज्ञवाली अध्यक्ष, लक्ष्मी कुमारी अर्याल उपाध्यक्ष नारायण प्रसाद खनाल सचिव रेश्मीराज धिमिरे कोषाध्यक्ष रामप्रसाद पन्थी, सह-सचिव तथा राधिका श्रेष्ठ र शिक्षा थापा सदस्य रहने गरी सर्वसम्मत निर्वाचित भएका छन् । अधिवेशनबाट शंकर ढकालको संयोजकत्वमा तीन सदस्यीय लेखा समिति गठन भएको छ । जसको सदस्यहरुमा प्रकाशमणी बस्याल र राज कुमार सुवाल निर्वाचित भएका छन् ।

कोषका अध्यक्ष केशब ज्ञवाली अध्यक्षता तथा सचिव नारायण खनालको संचालनमा भएको कार्यक्रममा बुटवल उपमहानगरकी उपप्रमुख गोमादेवि आचार्य, नेपाल नगरपालिका कर्मचारी एशोसियसन छैठौं महाधिवेशन आयोजक समितिका सचिव सितु प्रसाद श्रेष्ठ, बुटवल उपमहानगरका निमित्त प्रमुख प्रसासकिय अधिकृत मित्रमणि खनाल, नेपाल नगरपालिका कर्मचारी एसोसिएसन ईकाई समिति बुटवलका अध्यक्ष ठगिश्वर पोखरेल, इकाईका पुर्व अध्यक्ष माधव वसेल तथा ज्ञान प्रसाद अर्याल लगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

पश्चिम नवलपरासीको बर्दघाटमा बस दुर्घटना, ३१ जना घाईते स्थापितलाई उछिनेर सिर्जना दोस्रो स्थानमा, बालेन अग्रस्थानमा नै ८ वर्ष अघि सौन्दर्य प्रतियोगीलाई बलात्कार गरेको आरोपमा मनोज पाण्डे पक्राउ जिल्ला समन्वय समिति गठनका लागि अर्घाखाँचीमा एमालेकाे स्पष्ट बहुमत रुपन्देहीको भैरहवाबाटै श्रम स्विकृति दिने तयारी काठमाडौंमा ५१ प्रतिशत मतगणना गर्न बाँकी, बालेनको निरन्तर अग्रता बुटवलको प्रमुखमा गठबन्धनबाट पाण्डे, उपप्रमुखमा एमालेकी अर्याल मनास्लु हिमालको वेसक्याम्पमा सेनाद्वारा सफाई अभियान शुरु, ४ हजार किलो बढी फोहर संकलन पदबहालीसँगै जनतालाई राहत भन्दै विद्युत महसुलमा छुट बालेन शाहले कटाए ३४ हजार मत, स्थापितसँगको मतान्तर १५ हजार बढी अमेरिकाको शिकागोमा बन्दुक हमला, कम्तीमा २ जनाको मृत्यु बलात्कारीलाई तत्काल कारबाही गर्न माग गर्दै काठमाडौंमा विरोध प्रदर्शन हेटौंडा उपमहानगरपालिका : एमाले ९, कांग्रेस ८, एस र माओवादी एक/एक वडामा विजयी डोटी बस दुर्घटना : १२ जना घाइते, ५ को अवस्था गम्भीर, बालक बेपत्ता उपमहानगरको पहिलो महिला मेयरमा इतिहास रचेकी लामा विद्यार्थीलाई यौन दुब्र्यवहार गर्ने गुल्मीका २ शिक्षक पक्राउ भरतपुरमा रेनु फराकिलो अग्रतातर्फ, पौडेलले कटाए १० हजार मत मधेसमा ओली ‘मिसन’ सफल-पाँचौंबाट दोस्रो दलतर्फ उक्लिँदै एमाले निर्वाचनमा फूलमाला बिक्री बढ्यो असाममा बाढी-पहिरोः ५ सय परिवार रेलमार्गको ट्रयाकमा बस्न बाध्य