२१ असार २०७९, मंगलवार

Jul 5, 2022

बुटवल । बुटवलमा मंगलबार ७३ संक्रमित थपिएका छन् । बुटवल उपमहानगरपालिकाका अनुसार पछिल्लो २४ घण्टामा वडा नम्बर ८ मा १९ जना, ११ मा १८ जना, १३ मा ७ जना, ९ मा ६ जना, ६ मा ५ जना, ३, ४, ७ मा ३/३ जना, १० मा २ जना, २, ५, १४ मा १/१ जना संक्रमित थपिएका छन् ।

यस्तै ४ जना संक्रमितको वडा नखुलेको उपमहानगरले जनाएको छ । यो सँगै बुटवलमा कोरोना संक्रमितको संख्या २ हजार १९९ पुगेको छ । जसमध्ये १ हजार १७० संक्रमित डिस्चार्ज भएका छन् भने १ हजार २९ जना उपचाररत अवस्थामा रहेका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नगरपालिकाको सार्वजनिक सुनुवाइमा जम्मा ३ जना सर्वसाधारणको सहभागिता ! नागरिकता विधेयक : पुरानो फिर्ता, नयाँ संशोधन विधेयक पेस गर्ने कप्तान रेनुकाले साफ च्याम्पियनसिप गुमाउने नेप्से परिसूचक ४६ दशमलव शून्य ८ अंकले घट्यो तानसेनलाई १३औं राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड उपाधि भेरी अस्पतालमा चिकित्सकको दादागिरी, महिना नपुग्दै अग्रिम हाजिरी : ‘स्वास्थ्य मन्त्रालयको संरक्षण’ १५ दिने सुन चाँदीका गहना बनाउने तालिम एक चौथाईले घट्यो लुम्बिनीको आन्तरिक आय, दानपेटिकामा भारतीय र नेपाली मुद्रा मात्र एकै परिवारका ६ जनाकाे हत्यामा संलग्न चार जनालाई आजीवन कारावास लुम्बिनी प्रदेशबाट रोजगारका लागि दैनिक ४ सय बढी युवा विदेशिन बाध्य सुख्खा पहिरोमा पुरिएर अमृताको मृत्यु अमेरिकामा गोलीकाण्ड : हजारौंको मृत्यु रामेछाप बस दुर्घटनामा मृत्यु हुनेमध्ये ८ जनाको सनाखत केरा खेतीले दियो नसोचेको सफलता जेष्ठ नागरिक, एकल महिला तथा अपाङ्गलाई सम्मान प्रधानमन्त्री देउवाद्वारा गिरिजाबाबुको अर्धकदको शालिक अनावरण लुम्बिनी सरकार: १९ दिनमा करिब ५ अर्ब खर्च रामेछाप बस दुर्घटना : मृतकको संख्या १२ पुग्यो, घाइतेको हेलिकप्टरबाट उद्धार अस्ट्रेलियामा बाढीः सिड्नीका ५० हजार जनालाई घर छाड्न भनियो छुट्टाछुट्टै स्थानमा अवैध लागूऔषधसहित सात जना पक्राउ