२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

बुटवल । रोटरी क्लब अफ बुटवल सेन्टरले महामारी विरुद्ध सञ्चालित अभियानमा सहकार्य गरेको छ । बुटवल उपमहानगरपालिकासँगको सहकार्यमा रोटरी क्लब अफ सेन्टर बुटवलले संक्रमितको मनोबल बढाउने तथा विपन्न अवस्थाका बिरामीलाई औषधोपचारमा सहयोग गर्दै आएको छ ।

उक्त क्लबले कोरोना संक्रमितलाई स्वच्छ पानी खुवाउने भन्दै बुटवलको आइसोलेशन सेन्टरमा विद्युतीय फिल्टर जडान गरिदिएको क्लबका अध्यक्ष बाबुराम भट्टराईले जानकारी दिए । बुटवल उपमहानगरपालिकाले सञ्चालन गरेको बुटवल–११ देविनगरको आइसोलेसन सेन्टरमा रहेका संक्रमितलाई लक्षित गरेर सहयोग गरिएको हो ।त्यहाँ ६० जनालाई पिउन पुग्नेगरि झण्डै ७० हजार बराबरका विद्युतीय फिल्टर जडान गरिएको अध्यक्ष भट्टराइले जानकारी दिए । यसैगरी मृगौला रोगको नियमित उपचार गराइरहेका र डायलासिश गरेपछिको औषधि किन्न नसक्ने विपन्न अवस्थाका बिरामीका लागि औषधि उपलब्ध गराइएको छ ।

क्लबमा आबद्ध तिलप्रसाद भट्टराईको संयोजनमा गौतम बुद्ध सामुदायिक मुटु तथा मृगौला अस्पतालमा उपचारका लागि आएका ११ जनालाई निशुल्क औषधि उपलव्ध गराइएको क्लबका अध्यक्ष भट्टराईले जानकारी दिए । करिब तीन लाख रुपैयाँ बराबरको औषधि उपलब्ध गराइएको छ ।यसअघि पनि उक्त क्लबले विभिन्न सामाजिक र मानवीय सहयोगका काम गर्दैआएको संस्थापक अध्यक्ष एजाज आलमले जानकारी दिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मामाघर जाँदा खोलाले बगाएका बालकको शव फेला निरन्तर वर्षा हुन थालेपछि किसान चिन्तामा प्रचण्डले चितवन–३ छाडे, गोरखा–२ बाट निर्वाचन लड्ने एमाले लुम्बिनीमा ११ जिल्लाका उम्मेद्वारको टुङ्गो, यस्तो छ नामावली पश्चिम नवलपरासीमा निर्वाचन अधिकृतको कार्यालय एमाले दाङमा तीन मध्ये दुई महिला उम्मेदवार बाढी र पहिरोले गुल्मीमा ६ घरका २० जना विस्थापित प्युठानमा पहिरोले घर बगाउँदा ६ जना बेपत्ता राप्ती नदीको सतह उच्च, सुरक्षित स्थान जान आग्रह एमाले उम्मेदवार धमाधम सार्वजनिक हुँदै खोलामा बगेर महिला वेपत्ता यस्त छन् उम्मेद्वारले गर्नुपर्ने स्वघोषणा लेक लागेर श्रीमान्‌को मृत्यु, श्रीमती बेपत्ता महिला एसिया कप : पाकिस्तानद्वारा भारत पराजित ‘सम्भावना खाडीमा होइन, झाडीमा’ यस वर्षको नोबेल शान्ति पुरस्कार एक व्यक्ति र दुई संस्थालाई निरन्तर वर्षा, बाढी र पहिरो : सतर्क बनौं, सुरक्षित हौं फिफा वरीयतामा नेपालको सुधार गाउँघरमा सुनिन छाड्यो नगराको धुन भेरी नदीमा खतराको तह पार