२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

अर्घाखाँची । लोकदोहोरी क्षेत्रबाट लाखौं श्रोताको मन जित्दै चर्चामा रहेका लोकप्रिय गायक ऋषि खड्काको स्वरमा अर्को नयाँ गीत मैना राजा रानी सार्वजनिक भएको छ । चर्चित गायिका बिष्णु माझी र ऋषि खड्काको आफ्नै आवाज रहेको सो गीतमा रुपा रेश्मी खड्काले लय दिएकी छन् ।

गीतमा पछिल्लो समयका चर्चित मोडेलहरु साया भन्डारी र रमेश हमाल ठकुरीले म्युजिक भिडियोमा अभिनय गरेका छन् । सुजन बरालको निर्देशन दिपक गिरिको छायांकन रहेको गीतलाइ हुमागाइले सम्पादन गरेका छन् । जनता डिजिटलबाट सार्वजनिक भएको उक्त गितलाइ ऋषि खड्काको अफिसियल युटुब च्यानलबाट हेर्न सकिन्छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मामाघर जाँदा खोलाले बगाएका बालकको शव फेला निरन्तर वर्षा हुन थालेपछि किसान चिन्तामा प्रचण्डले चितवन–३ छाडे, गोरखा–२ बाट निर्वाचन लड्ने एमाले लुम्बिनीमा ११ जिल्लाका उम्मेद्वारको टुङ्गो, यस्तो छ नामावली पश्चिम नवलपरासीमा निर्वाचन अधिकृतको कार्यालय एमाले दाङमा तीन मध्ये दुई महिला उम्मेदवार बाढी र पहिरोले गुल्मीमा ६ घरका २० जना विस्थापित प्युठानमा पहिरोले घर बगाउँदा ६ जना बेपत्ता राप्ती नदीको सतह उच्च, सुरक्षित स्थान जान आग्रह एमाले उम्मेदवार धमाधम सार्वजनिक हुँदै खोलामा बगेर महिला वेपत्ता यस्त छन् उम्मेद्वारले गर्नुपर्ने स्वघोषणा लेक लागेर श्रीमान्‌को मृत्यु, श्रीमती बेपत्ता महिला एसिया कप : पाकिस्तानद्वारा भारत पराजित ‘सम्भावना खाडीमा होइन, झाडीमा’ यस वर्षको नोबेल शान्ति पुरस्कार एक व्यक्ति र दुई संस्थालाई निरन्तर वर्षा, बाढी र पहिरो : सतर्क बनौं, सुरक्षित हौं फिफा वरीयतामा नेपालको सुधार गाउँघरमा सुनिन छाड्यो नगराको धुन भेरी नदीमा खतराको तह पार