१३ माघ २०७९, शुक्रबार

Jan 27, 2023

दाङ । कोरोना संक्रमणको परिक्षणका लागि दाङमा किट आइपुगेको छ । किट आएसँगै कोरोनाको र्यापिड परिक्षण अब दाङमै हुने भएको छ । र्यापिड टेष्टका लागि क्वारेन्टाइनमा वसेका सबैको परिक्षण गरिनेछ ।

र्यापिड टेस्टका लागि शनिवारै १ सयवटा किट दाङ्ग आइपुगेको कोरोना विशेष अस्पतालका सूचना अधिकारी कमल चन्दले जानकारी दिए । उनले आइतबारबाटै परिक्षणलाई अगाडि वढाइने समेत वताए । र्यापिड टेस्टका नेगेटिभ देखिए एकसाता क्वारेन्टाइनमा वसालेर घर फर्काउने र पोजेटिभ देखिए आइसोलेसनमा राखेर स्वाब परिक्षण गरिने पनि चन्दले जानकारी दिए । स्वाब परिक्षण बुटवल या काठमाडौमा हुने व्यवस्था छ ।

दाङ्ग जिल्ला भरी अहिले ४४ जना क्वारेन्टाइनमा वस्दै आएका छन् । यो भन्दा अगाडि १४ दिन क्वारेन्टाइनमा वसिसकेकाको भने किटको अभावका कारण चेकजाँच नगरिने भएको छ । अन्यको भने आइतबारबाटै सुरु हुनेछ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

श्रीधर र शान्तिको ‘कपालै कोरीमा’ सार्वजनिक एकैदिन तोलामा ११ सयले घट्यो सुनको मूल्य तिलोत्तमामा वासेबल प्याड बनाउने तालिम गृहमन्त्री लामिछानेको नागरिकता विवादबारे सुनुवाइ सुरु, आज नै निर्णय आउने सम्भावना सिरहामा वन कर्मचारीकै मिलोमतोमा काठ तस्करी लोकदोहोरी गायक भीम पौडेलको निधन जापानी मेयरलाई चिन्डो उपहार ग्याङ्स अफ वासेपुरलाई किन बिर्सन चाहन्छन् अनुराग अनेरास्ववियूले जलायो शिक्षामन्त्रीको पुत्ला आजकाे हरियो तरकारी र फलफूलको मूल्य राष्ट्रपति चयनमा पनि कांग्रेस पराजित हुन्छ: एमाले प्रचार विभाग उपप्रमुख रिजाल मोटरसाइकलको ठक्करबाट पैदल यात्रीको मृत्यु राष्ट्रिय सभाको बैठक बस्दै हट्यो होटल र रेस्टुरेन्टको सेवा शुल्क प्रेम अचार्यलाई श्रद्धाञ्जली दिँदै तोसिमाले भनिन् : मृत्युमाथि राजनीति नगरौं दाङको टरिगाउँ विमास्थलमा सिता एयरले आज परीक्षण उडान गर्दै माओवादी केन्द्रको स्थायी समिति बैठक आज पनि बस्दै सार्वजनिक यातायात सुधारका लागि कार्यदल गठन गृहमन्त्री रवि लामिछानेको नागरिकता विवादमा आज सुनुवाइ, के आउला अन्तिम फैसला ? तिलाेत्तमा २ स्थित शंकरनगर दुर्गादत्त माविकाे ५८ औं वार्षिकोत्सव तथा अविभावक दिवस