९ आश्विन २०७९, आईतवार

Sep 25, 2022

बुटवल । एक महिला परिवारदेखि झन्डै एक महिना यता सम्पर्कबिहिन भएकी छन। नेपालगन्ज उपमहानगरपालिका–५ डीएसपी चोककि २४ वर्षिय पुष्पा थापा बुढाथोकी साउने संक्रान्ती मनाउन नेपालगन्जबाट माइत दाङको सतबरिया उचानिम्बु भन्ने ठाउँ जान्छु गएकी पुष्पा माइतीघरबाट नै सम्पर्क बिहिन भएकी हुन।

पुष्पाका श्रीमान सनसिल सिंह बुढाथोकी ४ महिना अघि मात्रै वैदेशिक रोजगारको सिलसिलामा युएई गएका छन। घरबाट सम्पर्कबिहीन भएको १ महिना भए पनि १० दिन अघि अगाडी आफ्नो दुबईमा भएका श्रीमानलाई अरुको नम्बरबाट फोनबाट फोन गरेर आफू सन्चै भएको बताएकी थिइन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रुपन्देही स्रष्टाकोश : साहित्यकार,कलाकारको विवरण समावेश १३९ पालिकामा लामखुट्टेको लार्भा नष्ट गर्ने अभियान १० बुँदे सहमति भएपछि डा. केसीले तोडे अनशन लुम्बिनीमा पर्यटकीय क्षेत्र सुधारका लागि व्यवसायीले दिए नगरपालिकालाई अल्टिमेटम ‘मनिषा कोइरालाले फोटो खिच्न दिने भएपछि मख्ख परेँ’ आर्थिक वृद्धिदर र जनताको हित विपरित गठबन्धन सरकार : पूर्व अर्थमन्त्री पौडेल चारपाला सामुदायिक वनमा गठबन्धनलाई पराजित गरी एमालेको प्यानलनै विजयी कपिलबस्तुमा बस र ट्रक ठोक्किए : एकको मृत्यु, ३१ जना घाइते भरुवा बन्दुकसहित कपिलवस्तुका २७ वर्षीय प्रेम पक्राउ दशैं आयो, खाद्य डिपो केन्द्रमा चामल आएन देशभर ७४ कोरोना संक्रमित थपिए, थप एकको मृत्यु एमाले देवदह अध्यक्ष चापागाईंद्वारा पार्टी परित्याग, स्वतन्त्र उम्मेदवारीको घोषणा  बुटवलको विकास माेडलका बारेमा कार्यपत्र प्रस्तुत तथा अन्तरक्रिया यसपालिको विपद् : पहिरो, आगलागी र चट्याङबाट बढी मानवीय क्षति बालबिकास र विद्यालयका कर्मचारीको तलब बढायो धुर्कोटले लिलाम नहुँदा भन्सारमा थन्किए करोडौंका गाडी पुमसे च्याम्पियनशिपमा रुपन्देहीकी रियाशा र दिपिकालाई कास्य संघीयतापछि नयाँ आर्थिक केन्द्र बन्न थालेका छन्ः वर्षमान पुन गुल्मी अर्खाबाङ्ग-रुपन्देही सम्पर्क समाजले वनवाटिकामा स्टल निर्माण गर्ने सत्यमोहन जोशीको आजिवन रेखदेख सरकारले गर्छ: खाँण