२७ श्रावण २०७९, शुक्रबार

Aug 12, 2022

बुटवल । रोटरी क्लब अफ भैरहवाले श्री दुर्गा संस्कृत वेद वेदाङ्ग विद्यापिठका बटुकहरुलाई कम्प्युटर तथा झोला वितरण गरेको छ । क्लबले बुधबार तिलोत्तमा–१४, दुर्गानगरस्थित विद्यालयमा एक समारोहकबीच उक्त सामग्री प्रदान गरेको हो।

Advertisement

क्लबका अध्यक्ष चक्रमणि आचार्यको अध्यक्षता ,तिलोत्तमा नगरपालिकाका नगर प्रमुख रामकृष्ण खाँणको प्रमुख अतिथ्यतामा भएको थियो । सो अवसरमा बोल्दै नगर प्रमुखले स्थापना को छोटो समय मै समाजमा प्रभाव पार्ने कार्य क्लबले गरेको बताए।

त्यसैगरी विद्यापिठका अधक्ष्य चन्द्रमणि पौडेल ले रोटरी क्लब अफ भैरहवाले आफनो विद्यापिठलाई विभिन्न समयमा सहयोग गर्दे आएको र आगामी दिनमा पनि सहयोगका लागि आग्रह गरे ।

कार्यक्रम संयोजक रामप्रसाद पन्थीले रोटरीको बारेमा विद्यार्थीहरुलाई संक्षिप्त परिचय दिँदै निस्वार्थ भावनाले क्लबमा जोडिएको बताए । उनले संसारबाट पोलियो उन्मुलनमा रोटरीले महत्व पूर्ण भूमिका खेलेको उल्लेख समेत गरे।

क्लबका अध्यक्ष चक्रमणी आचार्यले विभिन्न कार्यक्रममा जाँदा बटुकहरुले कहिले हातमा कहिले प्लास्टिकमा किताब बोकेर हिँडेको देख्दा स्कुल ब्याग वितरण गर्न मन लागेको बताए। साथै उनले नगरपालिकाले विद्यापिठको १४ कट्ठा जग्गामा तार बार गरिदिएमा रोटरी क्लब अफ भैरहवाले वृक्षारोपण गरिदिने प्रतिवद्धता ब्यक्त गरे ।

कमल कोइरालाको सचालनमा सम्पन्न भएको कार्यक्रममा क्लबका संस्थापक अध्यक्ष राज कुमार गुप्ता, प्रेसिडेन्ट इलेक्ट पवन पौडेल, प्रेसिडेन्ट नोमिनी उमेश चन्द्र आचार्य, समाजसेवी भिम प्रसाद अधिकारी लगायत क्लबका सदस्यहरुको सहभागिता रहेको थियो । सो विद्यापिठमा कक्षा १० सम्म पढाई हुने गरेको छ। साथै विद्यालयमा अहिले ७० जना विद्यार्थीहरु आवासीय रुपमा अध्यन गर्दै गरेको विद्यालयले जनाएको छ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

आर्थिक मन्दिका कारण अलिबाबाले गर्यो दश हजार कर्मचारी कटौती साउदीबाट ९३ नेपालीलाई एक्जिट भिषा, ६० दिन भित्र देश छाड्नु पर्ने बढ्दै जनैको महत्व, गत वर्ष साढे १७ करोडको आयात देशैभर आज पनि वर्षाको सम्भावना, भोलि र पर्सी ठूलो पानी पर्ने आज रक्षाबन्धन तथा जनैपूर्णिमा मनाइँदै बुटवलको अन्तर्राष्ट्रिय सम्मेलन केन्द्र : कसले सञ्चालन गर्ने बारे अन्यौल अन्तर्राष्ट्रिय युवा दिवस : युवाका समस्या जस्ताको त्यस्तै अक्सफोर्डका विद्यार्थीलाई स्वागत तथा सम्मान ‘अमेरिका मेरो बुढा छ’ सार्वजनिक एकिकृत समाजवादीका अध्यक्ष नेपाललाई कोरोना संक्रमण गुल्मीको वार्षिक समीक्षा गोष्ठीमा जे देखियो… सामाजिक सञ्जालमार्फत महिलालाई सास्ति दिएको भन्दै एक जना पक्राउ सनराइज बैंकको लगानीमा चौतारी निर्माण एमालेले गठन गर्‍यो ओलीको नेतृत्वमा केन्द्रीय निर्वाचन परिचालन कमिटी लुम्बिनीका १० सहित ६३ पालिकाले अझै बजेट पेश गरेनन् चाउचाउपछि फिल्मी क्षेत्रमा रुपन्देहीको यशोदा समूह, चलचित्र ‘फूलबारी’ निर्माण गर्दै माओवादीबाट ३ पटक जितेका टोपबहादुरले एमालेबाट के गर्लान्? कोरोना संक्रमणबाट एकै दिन पाँच जानाको मृत्यु राप्रपा रुपन्देही उपाध्यक्ष गुप्ताद्वारा पदबाट राजीनामा (पत्रसहित) भुवन केसीको नियुक्ति प्रक्रिया बदरको माग गर्दै सर्वोच्चमा रिट दायर, सोमबार पेसी