२० आश्विन २०७९, बिहीबार

Oct 6, 2022

बुटवल । जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) बुटवल नगरको प्रशिक्षण तथा सुज अभियान अभिमुखिकरण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । बुटवल उपमहानगर कमिटीको आयोजनामा शनिबार भएको प्रशिक्षण तथा सुज अभियान अभिमुखिकरण कार्यक्रम जसपाबाट लुम्बिनी प्रदेशमा मन्त्री भएकालाई सम्मान समेत गरिएको थियो ।

Advertisement

लुम्बिनी प्रदेशमा जसपाका नेता सहसराम यादव भौतिक पुर्वाधारमन्त्री, पुरमति ढेगा मगर र सुमन शर्मा रायमाझि बिना विभागीय मन्त्री बन्नेका छन् । प्रशिक्षण तथा सुज अभियान अभिमुखिकरण कार्यक्रममा बोल्ने नेताहरुले मुलुकलाई अग्रगामी निकास दिने र जनताका समस्याहरू हल गर्ने सवालमा मौजुदा सबै पार्टीहरू असफल सिद्ध भइसकेकाले अबको विकल्प जसपा नै भएको दाबी गरेका थिए ।

कार्यक्रममा केन्द्रिय सद्स्य एवं प्रशिक्षक मणिकर कार्की, केन्द्रिय सद्स्य एवं लुम्बिनी प्रदेश सह–इन्चार्ज नविन सुनुवार, केन्द्रीय सद्स्य बिमल गिरी, दलित मुक्ति महासंघ लुम्बिनी प्रदेश अध्यक्ष सावित्रा बिक, जसपा बिपत व्यवस्थापन समिति लुम्बिनी प्रदेश सम्योजक हरि घर्तिमगर र जिल्ला सदस्य दिपक गुरुङ लगायतको उपस्थिति थियो ।

कार्यक्रम नगर अध्यक्ष बामदेव भुसालको अध्यक्षतामा, सेवानन्द न्यौपानेको स्वागत र नगरसचिव तेजु राना मगरले सन्चालन सम्पन्न भएको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अष्टमीमा घरबाट निस्केका पाल्पाका २ युवाको दशैंमा शव फेला कसरी जुराइन्छ समुद्री आँधीको नाम ? आज पनि टीका लगाइँदै आजको मौसम: सुदूरपश्चिम, कर्णाली, लुम्बिनी र गण्डकी प्रदेशमा धेरै वर्षा हुने सन्दीप लामिछाने आज बिहान १० बजे काठमाडौँ आइपुग्ने रुपन्देहीकी युवा नेतृ २१ वर्षीया झरना चौधरीको दुर्घटनामा मृत्यु गुल्मीको मुसीकोटस्थित दरबार कोटको मेला (तस्वीरमा ) राम बन्न डराएका थिए प्रभास दशैं मनाउन मामाघर हिँडेका अर्घाखाँचीका १० वर्षीय समिरलाई खोलाले बगायो इन्टरनेट जडान गर्ने क्रममा २४ वर्षीय निलमको मृत्यु जीपको ठक्करबाट श्रीमानको मृत्यु, श्रीमती घाइते नेपाल थाइल्यान्डसंग पराजित तीन वर्षपछि टीका लगाउन पाउँदा कैदीबन्दी खुसी राष्ट्रपतिले लगाइदिइन् सर्वसाधारणलाई टीका आधुनिक घट्टले खुड्खुडीमा फेरियाे दैनिकी मिसाइल प्रक्षेपण असफल भएकोमा दक्षिण कोरियाले माग्यो माफी हिमपहिरोमा परी चार जनाको मृत्यु जसपाका केन्द्रदेखि नगरसम्मका नेताले गरे सामुहिक राजीनामा मांसाहारीबाट शाकाहारी बनेका यी हुन् बलिउड अभिनेता-अभिनेत्री नातिनीको स्याहार पाउने १०१ वर्षीय भाग्यमानी बाजे !