४ कार्तिक २०७८, बिहीबार

Oct 21, 2021

बुटवल । लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पताललाई आड्रा नेपालले स्वास्थ्य सामग्री उपलब्ध गराएको छ । बुधबार अस्पताल परिसरमा एक कार्यक्रमको आयोजना गरी सो संस्थाले अस्पताल व्यवस्थापन समितिलाईसामग्री हस्तान्तरण गरेको हो ।

अष्ट्रेलीयन एडको सहयोगमा आड्राले पीपीई १ हजार थान, गुल्कोमिटर १० थान, गुल्कोमिटर स्टिप ३ सय थान, अक्सिजन कन्सेन्टर ५, एन ९५ मास्क १ हजार प्याकेट, सेनिटाइजर सय बोतल, मेडिकल मास्क ५ हजार तथा ग्लोब्स, भाइटल मनिटर अस्पताललाई सहयोग गरेको छ ।

संस्थाका धर्म रोकायले महामारीको समयमा स्वास्थ्य संस्थालाई थप सहयोग पुराउनका लागि सहयोग गरिएको बताए । आड्राले उपलब्ध गराएका ती सामग्री बुझ्दै अस्पतालका अध्यक्ष सूर्यबहादुर भट्टराईले सबैको समन्वयमा महामारी जित्न सकिने बताए । उनले सरकारी अस्पताल सुधार गर्न सबैको सहयोग आवश्यक रहने बताए ।

Advertisement

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बुटवलमा काटेर राखिएका ३० हेक्टर क्षेत्रफलको धान बाली क्षेति पप्पु कन्स्ट्रक्सनले निर्माण गरेको कमला नदी पुलको अर्को स्पान पनि भासियो ‘सन् २०२२ सम्म कोभिड महामारी’ पुरानै लयमा फर्किदै छ बेनी बजार विश्वकै सबैभन्दा लामो लकडाउन आजदेखि खुल्दै हात्ती आक्रमणबाट मृत्यु भएका परिवारलाई दश लाख धान डुब्यो, गहुँ लाउने आश मर्‍यो बुद्धको महापरिनिर्वाण भएको कुशिनगरमा अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल भारतमा नौ महिनामा एक अर्बले लगाए खोप नेपाली फिल्म ‘एक्सन नाइन’मा सुनिल शेट्टीको इन्ट्री महिला मेयर कप आजबाट, उद्घाटन खेलमा महालक्ष्मी र बागमती भिड्दै प्रधानमन्त्री देउवा आज कर्णाली र सुदूरपश्चिमको निरीक्षणमा जाँदै अलपत्र पर्यटकको उद्धार गर्न गृहमन्त्रीको निर्देशन चितवनको ३० प्रतिशत धानबालीमा क्षति बागलुङमा ड्रागन फ्रुटको व्यावसायिक खेती सिद्धार्थ राजमार्ग अवरुद्ध बालुवा बाेकेकाे ट्रक दुर्घटना, चालकको मृत्यु बाढी-पहिराेमा परी हालसम्म ९५ जनाको मृत्यु, ३६ बढी बेपत्ता [कुन जिल्लामा कति ?] श्रीलंका टि-२० विश्वकपको सुपर १२ मा प्रवेश अविरल वर्षाले हुम्लामा २० घर भत्किए