२० मंसिर २०७९, मंगलवार

Dec 6, 2022

बुटवल । प्रदेशको गौरबको आयोजनाका रुपमा रहेको निमार्णधिन उजिरसिह रंगशाला स्थित भुपु सैनिक जवाई स्पोर्टिङ क्लबले शुक्रबार लुम्बिनी प्रदेश खेलकूद परिषद सदस्य सचिव तथा सदस्यहरुलाई स्वागतसहित बधाई ज्ञापन गरेको छ ।

क्लबका अध्यक्ष गोपीराम पुन, जिल्ला खेलकुद विकास समिति रुपन्देहीका निवर्तमान अध्यक्ष योग गुरुङ, बुटवल उपमहानगरपालिका वडा नं. १३ वडाअध्यक्ष नारायण पुन, क्लबका महासचिव चित्र बहादुर थापा, नेपाली काग्रेस वडा वुथ सभापति पुरुषोत्तम बश्यालले लुम्बिनी प्रदेश खेलकुद परिषद सदस्य सचिव भिम वली, कोषाध्यक्ष कृष्ण देवकोटा, सदस्य उमा अधिकारी, कुष्ण कुमाल, सन्दिप चापागाईलाई स्वागत गर्दै बधाई दिएका हुन । लुम्बिनी प्रदेश खेलकूद परिषद सदस्य सचिव भिम वलीले एकै पटक शुरु भएको प्रदेशको गौरवका आयोजना मध्ये उजिरसिंहको काम डिपिआरमा रोकिएको भन्दै अब काम अघि बढ्ने बताए ।

जिल्ला खेलकुद विकास समिति रुपन्देहीका निवर्तमान अध्यक्ष योग गुरुङले नेतृत्व नहुदा विकासको गति रोकिएको भन्दै प्रदेशको परिषदमा उर्जावान नेतृत्व प्रवेशहुँदा काम अघि बढ्नेमा विश्वास व्यक्त गरे । यता बुटवल उपमहानगरपालिकाका नगर योजना आयोगका सदस्य सचिव मेघराज भट्टराईले प्राविधिक कारणले काम ढिलाई भएको बताए । प्रदेश र स्थानीय सरकारको सहकार्यमा कामलाई तिब्रता दिईने बताए । ढाई वर्षअघि शुरु भएको कामको जग्गा प्राप्तीका लागि काम चलिरहेको भन्दै डिपिआर र ईआईए सम्पन्न भइसकेको उनले बताए । करीब ३८ करोडको आयोजनाको टेण्डर छिटै हुने उनले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लागुऔषधसहित ५ जना पक्राउ मेलम्ची खानेपानी आयोजनालाई लिएर प्रकाशमानले प्रधानमन्त्री देउवालाई बुझाए ध्यानाकर्षण पत्र जनप्रतिनिधि आएको आठ महिनासम्म लालपुर्जा वितरण नभएपछि बर्दिवासवासी चिन्तित मोटरसाइकलको ठक्करबाट ८ वर्षीय बालिका घाइते प्रि-ओपन सेसनमा नेप्से सूचक २.३१ अंकले वृद्धि भाइलाई पत्नी जुटाउन यी दिदीले १२ वर्षदेखि गर्दैछिन् पैसाको जोहो अनुमतिविनाका अस्पताल छ्यापछ्याप्ती, नियमक निकाय मूकदर्शक सुपरमादीको आईपीओ खुल्यो, पुस ५ सम्म भर्न पाइने रोनाल्डो किन्‍न साउदी क्लब तयार सिम्रिकसँग हेलिकोप्टर किनेको हेली एभरेष्टले माग्यो ६ जना पाइलट अर्घाखाँचीको एउटै गाउँमा फल्यो पाँच करोडको सुन्तला पहिरोले बस पुर्दा कम्तीमा ३३ जनाको मृत्यु नेपाली अर्थतन्त्रको उल्टो यात्रा गृहमन्त्रीको चेतावनीलाई टेरेनन् मुख्यमन्त्रीले, बुटवलबाट रातारात मन्त्रालय दाङ देशभर चिसो बढ्यो, तराईमा साझ विहान हुस्सु वायु प्रदूषणः चीनमा हरेक वर्ष ६४ हजार शिशुको गर्भमै मृत्यु महाकालीको समस्या समाधानका लागि नेपालले आज कूटनीतिक नोट पठाउँदै नयाँ सांसद पनि भाडाकै भवनमा किन पार्टी फेरिरहन्छन् दीपक मनाङे ? प्रतिनिधि सभामा पुरुषको वर्चश्व, प्रत्यक्षतर्फ १६५ मध्ये ९ जना मात्र यी हुन् महिला