१४ मंसिर २०७९, बुधबार

Nov 30, 2022

तिलोत्तमा । तिलोत्तमाक्रिकेट विकास समितिको तेस्रो अधिबेसनबाट निर्वाचित नयाँ कार्यसमितिको पदस्थापन तथा शपथ ग्र्रहण कार्यक्रम आज बुधबार सम्पन्न भएको छ । गत शनिबार सम्पन्न अधिवेशनबाट निर्वाचित दिपक शर्मा भुर्तेलको अध्यक्षता रहेको नयाँ कार्यसमितिलाई लोकनेश ढेंगामगर कार्यवहाक अध्यक्ष रहेको निवर्तमान समितिले पदस्थापन गराएको हो।

कार्यक्रममा निर्वाचन अधिकृत बाबुराम गैरेले नयाँकार्यसमितिलाई शपथ ग्रहण गराएका थिए । कार्यक्रममा निर्वाचित कार्यसमिति,मनोनित सदस्य तथा सल्लाहकारहरुलाई प्रमाणपत्र समेत प्रदान गरिएको थियो । निवर्तमान कार्यवाहक अध्यक्ष लोकनेश ढेंगा मगरको अध्यक्षता, तिलोत्तमा खेलकूद विकास समितिका संयोजक राजेन्द्र गुरुङ्गको प्रमुख आतिथ्यतामा सम्पन्न कार्यक्रममा बुटवल क्रिकेट विकास समितिका अध्यक्ष नेत्र पौडेलले शुभकामना मन्तब्य राखेका थिए।

नवनिर्वाचित अध्यक्ष दिपक शर्मा भुर्तेलले धन्यबाद मन्तब्य ,कार्यक्रमकमा निवर्तमान सचिव राजेन्द्र केसीले स्वागत गरेका थिएभने कार्यक्रमको सञ्चालन संञ्चारकर्मी कृष्ण भण्डारीले गरेका थिए ।
गत शनिबार सम्पन्न तिलोत्तमा क्रिकेट विकास समितिको तेस्रो अधिवेशनले दिपक शर्मा भुर्तेलको अध्यक्षतामा ९ सदस्यीय कार्यसमिति गठन गरेको थियो । जसको उपाध्यक्षमा राजेन्द्र केसी, सचिवमा श्रीराम नेपाली, कोषाध्यक्षमा कमल श्रेष्ठ, सह सचिवमा मिलनभण्डारी, सह कोषध्यक्षमा रोशनशर्मा निर्वाचित भएकाछन् । त्यस्तै, सदस्यहरुमा माधव पन्थ, प्रकाश घिमिरे र भुपराजअधिकारी चयन भएका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

सम्पादक कंडेलको स्मृतीमा दीप प्रज्वलन कांग्रेसमा संसदीय दलको नेता छान्न चुनाव हुने संकेत, गगन र विश्वप्रकाश अघि बढे रोटरीले बुटवलमा भित्र्यायो ग्लोबल ग्रान्टअन्तर्गत १० करोडका प्रोजेक्ट तिलोत्तमामा औधोगिक ब्यापार मेलाको तयारी पूरा, ३ सय स्टल सहभागी हुँदै विकासका कामहरुमा राजनीतिक रँग नदिन छत्रकाेट गाउँपालिकाका अध्यक्ष पाण्डेकाे आग्रह गृहमन्त्री खाणकै गृहजिल्ला रुपन्देहीमा कांग्रेस शुन्य, कार्यकर्ता असन्तुष्ट समानुपातिकतर्फ कसको कति मत ? भ्रष्टाचार आराेपमा दाङका तत्कालिन प्रमुख डिभिजनल इन्जिनियर विरुद्ध मुद्दा दायर स्याङ्जा २ र बाजुरामा पुनः मतदान नहुने, गणना सुरु गर्न आयोगको निर्देशन लुम्बिनीका कर्मचारी आन्दोलित : बुटवलबाट रातारात कुम्लो पारेर राजधानी सार्न हुँदैन कर्णाली सरकार गठनका लागि शक्ति केन्द्र धाउँदै नेताहरु अतिक्रमण गरेर बनाइएका संरचना ३५ दिनभित्र हटाऊ : उपत्यका विकास प्राधिकरण पोलियो खोपको तयारीमा रहेकाे प्रहरी ट्रकमा आत्मघाती हमला, ३ जनाको मृत्यु प्रत्यक्षतर्फ महिला निर्वाचित नहुँदा सुदूरपश्चिममा समानुपातिक कोटाबाट संसद छिर्न चाहने पुरुषलाई समस्या १६५ निर्वाचन क्षेत्रमा १६१ को अन्तिम नतिजा सार्वजनिक, हेर्नुहोस कहाँ कसले जिते ? स्याङ्जामा सुन्तला उत्पादन वृद्धि भएपछि किसान उत्साहित अरबाज खान र जर्जियाको ब्रेकअप सोलुखुम्बुका एक हजार परिवार बिजुलीविहीन चीनको आणविक हतियार सन् २०३५ सम्ममा तीन गुणा बढी: अमेरिका भैरहवा आँखा अस्पतालमा अत्याधुनिक मोडुलर शल्यक्रिया कक्ष स्थापना गरिने