३ आश्विन २०७८, आईतवार

Sep 19, 2021

तिलोत्तमा । रुपन्देहीको तिलोत्तमा नगरपालिका वडा नं. ८ प्रदीपनगरमा क्रियाशील नवएकता युवा क्लबको सक्रियतामा वडा नं. ११ गणेशनगर (मैनाबगर) का दिलिप गुरुङको लागि घर निर्माण गरी हस्तान्तरण गरिएको छ । गत वर्ष स्थानीय सुखौरा खोलामा आएको बाढीले उनको घर बगाएको थियो । बाढीले घर बगाएपछि उनी घरविहीन भएका थिए ।

क्लबको सक्रियता र स्वदेश तथा विदेशमा रहेका विभिन्न परोपकारी, सहयोगी नेपालीहरुबाट जुटेको आर्थिक सहयोगमा उक्त घर निर्माण गरिएको हो । लक्ष्मी पूजाको अवसर पारेर घर हस्तान्तरण गरिएको हो । हस्तान्तरण कार्यक्रममा क्लबका अधक्ष्य देशराज गुरुङले घर निर्माण गरिदिनु पर्नुको कारण प्रस्टाउँदा कार्यक्रमका सहभागीहरु निकै भावुक बनेका थिए ।

हस्तान्तरण कार्यक्रमा बोल्दै समाजसेवी ऋषि काफ्लेले पानीको धारा जडान गर्ने प्रतिबद्धता गरेका छन् । त्यसैगरी कार्यक्रममा कमलकान्त गौतम, बाबुराम खरेल, भिम बहादुर गुरुङ, टोप बहादुर केसी, धन बहादुर थापा, अर्जुन घिमिरे, आशिष गुरुङले जनही पाँच पाँच हजार सहयोग गर्ने घोषणा समेत गरेका छन् ।

Advertisement

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेकपा (मसाल) प्यूठानका संस्थापक गुरुङको निधन जबरजस्ती करणीको मुद्दा दर्ता गर्ने धम्कीसहित १८ लाख असुल्ने तीन महिला पक्राउ बुद्धभूमि नेपाल हाइड्रोपावरले सर्वसाधारणलाई शेयर जारी गर्ने पूजाको विषयलाई लिएर दुई पक्षबीच कुटाकुट हुँदा एकको मृत्यु ओमानविरुद्ध नेपालले टस जित्यो, बलिङ गर्ने बंगलादेशमा ५० लाख कोरोना विरुद्धको चिनियाँ खोप पुग्यो स्क्रब टाइफसका बिरामी बढ्दैः २५ जनामा सङ्क्रमण संविधानमा वातावरणीय चासो पर्यटकीयस्थल रौतासम्म जोड्ने ग्रामीण सडकको स्तरोन्नति सुरु खोटाङमा आठ जनामा डेङ्गु सङ्क्रमण पोखरा उडानले पर्यटन व्यवसायी उत्साहित भारतमा थप तीस हजार ७७३ नयाँ सङ्क्रमित अफगानिस्तानलाई सहयोग गर्न चीनको आग्रह सङ्क्रामक रोगको जोखिममा कैदीबन्दी सोलार मिनिग्रिड चलेसँगै थवाङ झिलिमिली जुम्लामा खाद्य कम्पनीको सुपथ पसल सञ्चालन इन्द्रजात्राको रौनक, स्वास्थ्य मापदण्ड पालनामा चुनौती छाडा गाईको बिजोक सुनको मुल्य स्थिर, चाँदीमा २० रुपैयाँ घट्यो मानेभञ्ज्याङमा पानीको समस्या हट्यो