२० जेष्ठ २०८०, शनिबार

Jun 3, 2023

गुल्मी । हिन्दु महिलाहरुको महान पर्व तीज आउन झण्डै आधा महिना बाँकी छ । कलाकारहरुलाई भने तीज पर्व लागि सकेको छ । कलाकारहरु तीज सम्बन्धी गीत सार्बजनिक गरि रहेका छन् । तीज गीतमा प्राय नारि बेदाना तथा नारि भावको कथा बस्तु समेटिएको हुन्छ ।

Advertisement

पछिल्लो समय बजारमा आधुनिकताका नाममा मौलिकता र परम्परालाई नै ख्याल नराखी तीज भाकाहरु सार्वजनिक भएपनि केही कलाकारहरुले भने मौलिकतालाई भुलेका छैनन् । मौलिकता बचाउनेतर्फको लाइनमा यो वर्ष गायीका मञ्जु पौडेल पनि परेकी छन् । गायिका पौडेलले नारि भावलाई समेटेर तयार पारिएको ‘तीजैमा’ बोलको तीज सार्वजनिक भएको छ । तीजको बेला दिदी बहिनी जम्माभएर आफ्ना मन भित्रका पिडा पोखेर गाउँने नारी भावनालाई समेटेर आफनो गीतमा समाबेश गरिएको पौडेलको भनाई छ । गीतमा गायिका मञ्जु पौडेल र गायिका मीना निरौलाको स्वर रहेको छ ।

आफ्नै संगीत एवं दिग्गज द्यौरालीको शब्दमा रहेको गीतको संगीत संयोजन निरज श्रेष्ठले गरेको उनले बताइन् । गीतको म्युजिक भिडियो छायांकन तथा निर्देशन दुर्गा पौडेलको रहेको छ । गीतमा गायिका मञ्जु पौडेल र मीना निरौला सहित इन्दु, रश्मी र भावना लगाएतको अभिनय रहेको छ । गित बीएमएस फिल्म्स को युट्युब च्यानल मार्फत सार्वजनिक गरिएको छ ।

गीतको पुरा भिडियो

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बिश्वका केन्द्रिय बैंक बिच सुन किन्ने प्रतिस्पर्धा सुरु, १७६ प्रतिशतले बढ्यो खरिद सार्वजनिक जग्गाका घरटहरा हटाएर १५ सैयाको अस्पताल बनाउन सुरु उडिसा रेल दुर्घटनाः राज्य शोकको घोषणा, गोवा-मुम्बई रेल उदघाटन स्थगित यस्तो ६ वटा जीवनशैली, जसले घटाउँछ यौन क्षमता कुन बार कुन रंगको पहिरन लगाउँदा शुभ हुन्छ ? बास्तुबारे जान्नुहोस् !! प्रधानमन्त्री प्रचण्ड आज दिउँसो ४ बजे स्वदेश फर्कने आजको मौसमः अत्याधिक गर्मी हुने भएकाले सतर्कता अपनाउन अनुराेध रेशमको कथा पश्चिम नवलपरासीमा पिकअपको ठक्करबाट एक जनाको मृत्यु, दुई गम्भिर घाईते पाल्पाको दाेभान माध्यमिक विद्यालयमा एक दिवसीय अभिभावक शिक्षा गुल्मीमा सरकारी छात्रवृत्तिमा पढेका चिकित्सकले नै लिन्छन् दोहेरो, त्यहोरो सुविधा एमालेका ६ सचिवले पाए प्रदेश इन्चार्जको जिम्मेवारी, लुम्बिनीमा पद्मा अर्याल तिलाेत्तमाकाे आनन्दवन शंकरनगर खानेपानीले दिएको कम्पाेष्ट बिनकाे प्रयाेग प्रभावकारी भएन बुटवलमा अवैध मलको कारोबार : अनुगमन टोली पुग्दा ‘मुख्य सप्लायर्स’ सुव एग्रोभेटका सञ्चालक टाप भानु माविमा अन्तरक्रिया सम्पन्न नागरिकता विधेयक प्रमाणीकरणविरुद्ध सर्वाेच्चमा रिट दर्ता, आइतबार पेसी डोटीमा शंकास्पद वस्तु फेला बच्चा जन्माउन नसक्दा महिलाकाे मृत्यु गुल्मीको मुसिकोटमा विपन्न परिवारका छोराछोरी यसरी बन्दै छन् इन्जिनीयर कार्यकर्ता पढाउन थाले माओवादी नेता