१३ माघ २०७९, शुक्रबार

Jan 27, 2023

तस्वीर : सुरेश परियार

बुटवल । रुपन्देहीको सैनामैनामा आज(आइतबार) एम्बुलेन्स दुर्घटना भएको छ । पुर्व पश्चिम राजमार्ग अन्तर्गत वडा न.९ संगमटोलमा एम्बुलेन्स दुर्घटना हुदाँ सवार ३ जना घाइते भएको इलाका प्रहरी कार्यालय सालझण्डीका प्रहरी निरिक्षक कमल परियारले जानकारी दिए ।

बुटवलबाट कपिलबस्तु तर्फ आउँदै गरेको लु १ च ७४९७ नम्बरको एम्बुलेन्स तिव्र गतिका कारण अनियन्त्रित भई दुर्घटनामा परेको प्रहरीले जनाएको छ ।घाइते हुनेमा कपिलबस्तु जिल्ला कृष्णनगर नगरपालिका वडा न.३ बस्ने वर्ष २२ का तारिक शाह, दाङ जिल्ला तुल्सीपुर उपमहानगरपालिका वडा न.१५ बस्ने वर्ष ३० का अमर थापा,सोही ठाउँ बस्ने २९ वर्षिय डिल्लीराज राउत घाइते भएका हुन् ।

घाइते तिनै जनालाई स्थानीय मेडिकलमा उपचार भइरहेको छ भने चालक सहित एम्बुलेन्स प्रहरी नियन्त्रणमा छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बाजुरामा भूकम्पबाट ४२ परिवार विस्थापित, ४ सय घरमा क्षति माया खोला हाइड्रोपावरकाे आईपीओ खुला श्रीधर र शान्तिको ‘कपालै कोरीमा’ सार्वजनिक एकैदिन तोलामा ११ सयले घट्यो सुनको मूल्य तिलोत्तमामा वासेबल प्याड बनाउने तालिम गृहमन्त्री लामिछानेको नागरिकता विवादबारे सुनुवाइ सुरु, आज नै निर्णय आउने सम्भावना सिरहामा वन कर्मचारीकै मिलोमतोमा काठ तस्करी लोकदोहोरी गायक भीम पौडेलको निधन जापानी मेयरलाई चिन्डो उपहार ग्याङ्स अफ वासेपुरलाई किन बिर्सन चाहन्छन् अनुराग अनेरास्ववियूले जलायो शिक्षामन्त्रीको पुत्ला आजकाे हरियो तरकारी र फलफूलको मूल्य राष्ट्रपति चयनमा पनि कांग्रेस पराजित हुन्छ: एमाले प्रचार विभाग उपप्रमुख रिजाल मोटरसाइकलको ठक्करबाट पैदल यात्रीको मृत्यु राष्ट्रिय सभाको बैठक बस्दै हट्यो होटल र रेस्टुरेन्टको सेवा शुल्क प्रेम अचार्यलाई श्रद्धाञ्जली दिँदै तोसिमाले भनिन् : मृत्युमाथि राजनीति नगरौं दाङको टरिगाउँ विमास्थलमा सिता एयरले आज परीक्षण उडान गर्दै माओवादी केन्द्रको स्थायी समिति बैठक आज पनि बस्दै सार्वजनिक यातायात सुधारका लागि कार्यदल गठन