५ जेष्ठ २०७९, बिहीबार

May 19, 2022

बुटवल । विश्वव्यापी महामारीकाे रुप लिएकाे काेराेना भाइरस संक्रमण विरुद्धकाे अभियानमा रुपन्देहीका सामुदायिक तथा निजी विद्यालयहरुले सहयाेगका लागि प्रतिवद्धा जनाउदै आवश्यक परेकाे अवस्थामा क्वारेन्टाइका लागि विद्यालय भवन उपलब्ध गराउने जनाएका छन् ।

रुपन्देहीकाे बुटवल-११ कालिकानगर अवस्थित कालिका मानवज्ञान माध्यमिक विद्यालयले क्वारेन्टाइनका लागि आफ्नाे १ सय १५ बढी काेठा भएकाे भवनहरु उपलब्ध गराउन तयार भएकाे विद्यालयका प्राचार्य घनश्याम पाठकले जानकारी दिए । हालै बुटवल उपमहानगरपालिका र प्रदेश सरकारकाे पहलमा बुटवल धागाे कार्खानामा स्थापना गरिएकाे अस्थाइ अस्पतालका लागि फर्निचरसमेत उपलब्ध गराएकाे जनाउदै उनले आवश्यक परेकाे अवस्थामा विद्यालयलाई क्वारेन्टाइनकाे रुपमा प्रयाेग गर्न दिइने बताए ।

यसैगरी रुपन्देहीकाे सैनामैना नगरपालिकामा अवस्थि सैनामैना मेमाेरियल विद्यालयले पनि आवश्यक परेकाे अवस्थामा आफ्नाे ५५ काेठाकाे विद्यालय भवन उपलब्ध गराउन सकिने प्राचार्य जेवि क्षेत्रीले जानकारी गराए । त्यसैगरी देवदहकाे सगरमाथा आवासिय माध्यमिक विद्यालयले पनि आफ्नाे भवन क्वारेन्टाइन प्रयाेजनका लागि उपलब्ध गराउन सकिने प्राचार्य कृष्ण पौडेलले घाेषणा गरेका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

यू-२० साफको तालिका सार्वजनिक, पहिलो खेलमा माल्दिभ्सको सामना गर्ने नेपालमा थपिए १२ कोरोना संक्रमित पत्रकारिता पुरस्कार भैरहवाका तीन पत्रकारलाई सेयर बजार २३ अंकले ओरालाे अहिलेसम्म ५७९ स्थानीय तहको मतगणना सकियो, २९ हजार ३०३ उम्मेदवार निर्वाचित सुस्ता गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्ष कांग्रेसले जित्यो नेपालले दुई खेलअगावै गुमायाे युगान्डाविरूद्धकाे शृंखला सैनामैनामा कांग्रेसका शर्माको अग्रता कायमै ‘ब्युटी प्याजेन्ट’ का नाममा याैन हिंसामा परेकी युवतीको पीडा- बेहोस बनाएर बलात्कार गरेका थिए काठमाडौंमा स्थापितभन्दा बालेन १० हजार बढी मतले अगाडि केन्द्रीय नेताले आफ्नै वडा र पालिका हारे अबदेखि जेठ १० गते नेपाल परराष्ट्र सेवा दिवस मनाइने दुःखीका दुई साक्षत ‘भगवान’ ! कर्णालीका कान्छा मेयर विष्णु भाम भन्छन्- छायाँनाथ रारालाई नमुना पालिका बनाउँछु ५७० पालिकाको सकियो मतगणना, कुन दलले कति पालिका जिते ? पश्चिम नवलपरासीको रामग्राम नगरपालिकाको प्रमुखमा एमालेका गुप्ता निर्वाचित नवलपरासीको प्रतापपुर गाउँपालिकामा नेपाली कांग्रेसका मियाँ विजयी नेपाल टस जितेर बलिङ गर्दै संसद् बैठकमा उपस्थित हुन अर्थमन्त्री शर्मालाई सभामुखको निर्देशन छुट्टाछुट्टै स्थानमा भएको सवारी दुर्घटनामा ६ जनाको मृत्यु