१४ मंसिर २०८०, बिहीबार

Nov 30, 2023

दाङ । रिपोर्टस क्लब अमेरिकाका अध्यक्ष किशन रेग्मीलाई दाङमा भब्य स्वागत एवम सम्मान गरिएको छ । नेपाल चलचित्र पत्रकार संघ दाङ शाखाले शनिवार तुलसीपुरमा अध्यक्ष रेग्मीलाई स्वागत तथा सम्मान गरेको हो । सञ्चार क्षेत्रमा क्रियाशिल रेग्मी लामो समयदेखि अमेरिकामा बस्दै आएका छन ।

Advertisement

करिव दश बर्ष पछि गृह जिल्ला दाङ आएका रेग्मीलाई दाङका सञ्चारकर्मिहरुले भब्य स्वागत समेत गरेका हुन । सो अबसरमा अध्यक्ष रेग्मीले दाङ शाखा अध्यक्ष शरद रेग्मीको समन्वय र सहयोगमा आफु अमेरिका शाखाको अध्यक्ष बन्न सफल भएको भन्दै उनको प्रशंसा समेत गरेका थिए ।

शाखा स्थापना गर्दा केन्द्रमा रिपोर्टस क्लबका अध्यक्ष ऋिषि धमला संग समन्वयात्मक भुमिका खेल्नुहुने शरद जि र बिजय रेग्मीलाई सम्झन चाहेको उनले बताए । अमेरिकामा क्रियाशिल पत्रकारहरुलाई समेटेर क्लबलाई स्थापित गर्न आफु लागिपरेको समेत रेग्मीले प्रष्ट पारेका थिए ।


सो अबसरमा नेपाल चलचित्र पत्रकार संघ दाङले नेपाल अमेरिका पत्रकार सघं (नेजा) का अध्यक्ष सुरज भण्डारी लाई पनि सम्मन गरेको छ । उनलााई प्रवासमा रहेर नेपाली पत्रकारीताको विकाशमा उल्लेखनिय भुमिका निभाएको भन्दै सम्मान गरिएको हो । कार्यक्रमा बोल्दै अध्यक्ष भण्डारीले विभिन्न विधामा रहेर जिल्लामा पत्रकारिता गरिरहँदा पत्रकारहरुको गरिमा बढेको बताए । उनले प्रवासमा रहेर पनि पत्रकारिता क्षेत्रलाई अगाडि बढाउन महत्वपुर्ण भुमिका खेलिरहेका आम पत्रकारहरुको क्षमता अभिबृद्दि र उनिहरुलाई स्थापित गर्न (नेजा)लागि परेको प्रतिबद्दता ब्यक्त गरे। भण्डारी बुटवल बाट प्रकासित हुने बुटवल टुडे दैनिक का संस्थापक सम्पदक समेत हुन ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लुम्बिनीमा छाडा चौपायाको व्यवस्थापन गर्न कोष र नगरपालिकाविच सहकार्य बौद्व शिक्षाबाट विश्वमा शान्ति फैलाउन सकिन्छ : प्रदेश प्रमुख शेरचन हरियाली प्रबर्द्धनमा नमस्ते एकेडेमी भूकम्प प्रभावितलाई दोस्रो किस्ताको रकम दिन ढिलाइ गरिँदैन : गृहमन्त्री आम्दा अस्पतालमा सुत्केरी मृत्यु प्रकरण : ३ दिनदेखि शव अस्पतालको गेटमा बाग्लुङका कांग्रेसका क्षेत्रीय सभापति पक्राउ, आरोप- मापसे गरी प्रहरीमाथी कुटपिट एमालेमा फर्किए नेकपा एसका बैतडी इन्चार्ज र अध्यक्ष, बैतडीमा एस रित्तिएको एमाले दावी नक्कली शरणार्थी प्रकरणमा जवाफी बहस जारी, खाँणलाइ थुनामुक्त गर्न माग रविको राजनीतिक प्रतिवेदन – प्रदेश भ्रष्टाचारको केन्द्र र कार्यकर्ता भर्तीकेन्द्र बन्याे, विकल्प सोच्नुपर्छ आगो ताप्ने क्रममा जलेर मृत्यु विपिनका बाआमा भन्छन्– समाचार हेर्दै रात बित्छ सुनको मूल्य स्थिर बढ्दै छ सामुदायिक विद्यालयप्रति आकर्षण इजरायल र हमासबीचको युद्धविराम थप १ दिन लम्ब्याइयो कोप–२८ मा भाग लिन प्रधानमन्त्री प्रचण्ड दुबईमा एमालेको मध्य पहाडी लोकमार्ग पद यात्रा सुरू (फाेटाेफिचर) चिनियाँ बालबालिकामा निमोनियाको प्रकोप ‘आउटब्रेक’, भारतमा महामारी रोक्न तयारी सुरू इजरायली जेलमा यौन दुर्व्यवहार हुने गरेको मुक्त कैदीहरुको दाबी प्रथम केपीओली कप टि २० : रोहित र सन्दीपको टिम भिड्दै दक्षिण एसियामै पहिलोपटक लमजुङमा समलिंगी विवाह दर्ता