२३ मंसिर २०८०, शनिबार

Dec 9, 2023

बुटवल । देशव्यापी सडक कार्यक्रम लिएर हिँडेको वेस्टर्न युनियनको टोली बुटवल आइपुगेको छ । दशैं–तिहारलगायत चाडबाडको पूर्वसन्ध्यामा कोशी प्रदेशको बिर्तामोडबाट सुरु भएको यात्रा सोमबार बुटवल आइपुगेको हो ।

कार्यक्रममा वेस्टर्न युनियनका चाडबाडलक्षित उपहार योजना (दशैमा दस गुणा) सहित विभिन्न सामाजिक मुद्दाहरूका बारेमा कलाकारहरूले प्रस्तुती दिँदै आएका छ्न । टोलिमा किशोर भण्डारी ( डिठा साब), रेस्मा तिमल्सिना (बुनु मैचा) राजेन्द्र गिरि (गुन्द्रुके) सहितका राष्ट्रिय स्तरका कलाकारहरु रहेका छन् । स्थानीय कलाकारहरुको समेत प्रस्तुती हुने सडक यात्रामा विभिन्न ठाउँमा साँगेतिक तथा हास्यव्यङ्ग्यका प्रस्तुतीहरु दिँदै आएका छन् ।

कोशी प्रदेशको बिर्तामोड, इटहरी, धरान, मधेस प्रदेशको सप्तरी, लहान, जनकपुर, बर्दिबास, चन्द्रनिगाहपुर, हेटौंडा,नारायणघाट, कावासोति हुँदै आज सोमबार लुम्बिनी प्रदेश आइपुगेको हो । कलाकारको टोली अब बुटवल, दाङ, नेपालगन्ज, कोहलपुर, पाल्पा, स्याङ्जा, पोखरा हुँदै धादिङ पुग्नेछ । धादिङ पुगेर यात्राको समापन गरिने वेस्टर्न युनियनले जनाएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेपाल स्वयंसेवी रक्तदाता समाज तिलोत्तमाद्वारा रक्तदान गुल्मीमा पत्रकार आचारसंहिता कार्यन्वयनको अवस्था बारे छलफल मोदी फेरी पनि विश्वको लोकप्रिय नेतामा नम्बर १ मा, अमेरिकी राष्ट्रपतिलाइ ३७% मात्रै मत एभरेष्ट अन्तर विद्यालय वादविवादको उपाधि कालिका मानवज्ञानकी करिनालाई तिनाउमा सहकारी समन्वय समिति गठन नेपालगञ्जमा भ्रष्टाचार विरुद्ध ‘वाकाथन’ गुल्मीमा परिवारबाट अपहेलित ८४ वर्षीया वृद्धा : घर पस्न नपाएपछि सार्वजनिक ठाउँमा श्रीमानको काजक्रिया नेपालको वर्तमान आर्थिक अवस्था जुम्लामा जाडोले जनजीवन प्रभावित मिशन चौरासीको मार्गचित्र तिलोत्तमाको नमस्ते एकेडेमीबाट श्रीलङ्कामा सम्पन्न कराँते प्रतियोगिताका पदक विजेतालाई सम्मान गौतम बुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल पूर्णसञ्चालनको माग गर्दै आन्दोलन सुरुः प्रदेशका गृहमन्त्रीको साथ  उत्तमको अर्धशतकमा पाकिस्तानलाई १५३ रनको लक्ष्य फराकिलो बन्दै बुटवल मिलनचोकदेखि सुख्खानगर जाने बाटो रेमिट्यान्स ३० प्रतिशतले बढ्यो जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा पक्राउ १४ किलो सुन प्रकरण : छानबिनका लागि ६ सदस्यीय समिति गठन जसपाको ३ दिने लुम्बिनी प्रदेशस्तरीय प्रशिक्षण सकियो मौद्रिक नीतिको पहिलो त्रैमासिक समीक्षा : बैंक दर र नीतिगत दर घट्यो [पूर्णपाठ] नेपालले पाकिस्तानविरुद्ध पहिला ब्याटिङ गर्दै