१८ मंसिर २०८०, सोमबार

Dec 4, 2023

बुटवल । बुटवल जेसीजले आफ्नो ५० औं स्थापना दिवस (स्वर्णजयन्ती)को अवसरमा आयोजित साप्ताहिक कार्यक्रम अन्तरगत बृक्षारोपण गरि जेसीज उद्दान निर्माणको कार्यलाइ अगाडी बढाएकोछ। बुटवल जेसीजका अध्यक्ष हरि विक्रम कुवरले बुटवल जेसीज ५० औं बर्ष गरेको पुनित अवसर विभिन्न प्रकारका फलफूलजन्य बिरुवा रोपेको जानकारी दिए।

बुटवल उपमहानगरपालिका वडा न ११ होराइजन चोक पुर्व सिद्धार्थ राजमार्ग देखि कालिकाचोक सम्म राजमार्गको बिचको खालि ठाउँमा नगरपालिकासँग समन्वय गरि फलफूल जातका बिरुवा रोपिएको हो । बुटवल जेसीजका १९८१ अध्यक्ष समेत रहेका बुटवल जेसीज बोर्ड अफ ट्रस्ट्रीजका अध्यक्ष निर्मल प्रसाद लाकौलले एक्जोरा र पिककको बिरुवा रोपेर बृक्षारोपण कार्यक्रमको उद्घाटन गरेका थिए ।


बुटवल जेसीज उद्दान बृक्षारोपण कार्यक्रममा पुर्व अध्यक्षहरु मथुरा पिया, बिन्ध्या किशोर जोशी, कृष्ण कुमार श्रेष्ठ, गोपाल प्रसाद अधिकारी, गणेश चन्द्र पोखरेल, दिनेश श्रेष्ठ, पुर्व अध्यक्ष/ स्वर्ण जयन्तीका मुल संयोजक मनोज भट्टराई, पुर्व अध्यक्ष राजु पौडेल, राजिव गौतम, कार्यकारिणी उपाध्यक्ष एवं साप्ताहिक कार्यक्रमका मुल संयोजक अर्जुन ज्ञवाली, कार्यकारिणी उपाध्यक्ष मोहन न्यौपाने, कानुनी सल्लाहकार कमल देवकोटा तथा जेसीज पदाधिकारी एवं सदस्यहरुको सहभागीता थियो। कार्यक्रम बुटवल जेसीजका अध्यक्ष हरि विक्रम कुवरको अध्यक्षता, महासचिव चन्द्रकान्त डुम्रेको संचालनमा सम्पन्न भएको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

व्यवस्था उल्टाएर दलित समुदायको अधिकार कुण्ठिन गर्न खोजिँदै छ : माओवादी नेता बराल पाल्पाको तिनाउ मावीको हीरक महाेत्सवका अवसरमा विभिन्न प्रतियाेगिता भैरहवाको अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा उडानलाई नियमित गराउन काठमाडौंमा दबाब नेप्से घट्ने क्रम जारी बुटवलका ४१ विद्यार्थीहरुलाई ईन्द्रज्योती विश्वकर्मा कल्याणले दियो छात्रवृत्ति हुम्ला, मुस्ताङ र कालीकोटमा हिमपात : जनजीवन कष्टकर तेलंगानामा दुर्घटनाग्रस्त भारतीय वायुसेनाको ट्रेनर विमानका चालक दलका दुवै सदस्यको मृत्यु कांग्रेस लुम्बिनी प्रदेशको निर्णयः निर्वाचन पूर्व कुनै पनि गठबन्धन नगर्ने कोप–२८ : चर्चा हिमालका मुद्दाको, नेतृत्व नेपालको दुबई–नेपाल हुँदै दिल्ली पुगेर बेचिएकी उज्बेक युवती अफरोजाको दर्दनाक कथा गठबन्धन : सबैभन्दा ठूलो दल जटायु रेष्टुराँ सञ्चालनले बढ्यो गिद्धको सङ्ख्या एनआईसी एशियामा अब सम्पूर्ण प्रकारका कर्जाको अधिकतम प्रिमियम दर ३ प्रतिशत लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा मधुमेहका बिरामीका लागि छुट्टै क्लिनिक एमालेको संकल्प यात्रा : आज सुर्खेतमा आमसभा हुँदै नेकपा एसको सचिवालय बैठक बस्दै एनएसएल : आज झापा र काठमाडौं भिड्दै उपप्रधानमन्त्री खड्का घाना प्रस्थान कांग्रेस लुम्बिनीको प्रदेश सम्मेलन : संघिय व्यवस्था अनुसार तहगत संरचनालाई पूर्ण रुपमा जिम्मेवारी प्रदान गर्न माग मङ्सिर २० केपि ओलि गुल्मीको वामिटक्सार आउने