५ आश्विन २०८०, शुक्रबार

Sep 22, 2023

बुटवल । अत्याधिक गर्मी बढेपछि रुपन्देहीको सियारी गाउँपालिकामा दुई दिन विद्यालय विदा गरिएको छ । गाउँपालिकाले बुधबार एक सूचना जारी गर्दै बालबालिकाको स्वास्थ्यको ख्याल गरी विद्यालय विदा गरिएको जनाएको छ ।

गाउँपालिकाले वर्षे विदाबाट विदा कट्टी हुने गरी जेष्ठ १८ र १९ गते दुई दिनका लागि शिक्षण संस्था बन्द गर्न आह्वान गरेको हो । रुपन्देहीसहित तराईका जिल्लामा पछिल्लो २ दिनेदेखि अध्याधि गर्मी बढेको छ । अध्याधिक गर्मीका कारण यहाँको बजार, बपसलका साथै जनजीवनमा प्रत्येक्ष प्रभाव देखिएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

राहत शिक्षकहरुले पुनः आन्दोलनको घोषणा लुम्बिनी प्रदेश याेजना आयाेगमा थपिए दुई सदस्य पल्लीकोट स्वास्थ्य चौकीमा गुल्मी जिल्लाका स्वास्थ्यकर्मीहरुको जमघट २१ औं लिस्नु कपको उपाधि फर्साटिकरलाई सरकार र शिक्षकबीच सहमति, आन्दाेलन फिर्ता बैतडीमा १९ वर्षीया एक किशोरी मृत फेला रासायिक मल विस्थापित गर्न अर्गानिक मल उत्पादनमा ध्यान बाँकेको जयेन्दु बाल सुधार गृहमा झडपपछि नौ थुनुवा फरार मलेसिया पठाइदिन्छु भन्दै तीन लाख ठगी गर्ने एक जना प्रकाउ नक्कली नोटसहित सुनसरीबाट दुई जना पक्राउ दिगो विकास लक्ष्यका बारेमा छलफल गर्न सरकारले सर्वपक्षीय बैठक बोलाउनुपर्छ : अध्यक्ष तिमिल्सिना अमेरिकी राष्ट्रपति बाइडेन र प्रधानमन्त्री प्रचण्डबीच भेटवार्ता रुपन्देहीमा माछापुच्छ्रे बैंकको ठगी प्रकरण: बैकिङ्ग कसुरमा एजेण्ट निरन्जन पाठक पक्राउ सरकार र आन्दोलनरत शिक्षकबीच वार्ता जारी विद्यालय शिक्षा विधेयकमा धैरै त्रुटी, ७० भन्दा बढी संशोधन हाल्नुपर्ने छन् : गगन थापा कैलाली र कास्कीबाट लागुऔषधसहित दुईजना पक्राउ दाङमा सवारी धनि माथि खुकुरी प्रहार जी २० सम्मेलनको समीक्षा नक्कली नोटसहित एकजना पक्राउ भरुवा बन्दुकसहित एकजना पक्राउ