५ आश्विन २०८०, शुक्रबार

Sep 22, 2023

तिनाउ । पाल्पाको तिनाउ-२ मा अवस्थित दोभान माध्यमिक विद्यालयमा अध्ययनरत् आधारभूत तहका २५ जना विद्यार्थीलाई दुई दिवसीय चित्रकला सम्बन्धि अनुशिक्षण कार्यक्रम बुधवारदेखि सुरु भएको छ । उक्त कार्यक्रममा प्रशिक्षकका रुपमा सुमित्रा राना, सुत्पराई रहेकी छन् । ललितकलामा स्नातकोत्तर गरेकी सुमित्राले सिर्जनात्मक चित्रकलामा लामो समयदेखि विभिन्न विद्यालय र तालिम सेन्टरहरुमा प्रशिक्षण दिदै आएकी छन् ।

उनले दोभान माविका विद्यार्थीलाई चित्रकलाको आवश्यकता, महत्व र विशेषता बताउँदै प्रयोगात्मक कक्षा सञ्चालन गरेकी छन् । विहिवारसम्म चल्ने उक्त अनुशिक्षण कार्यक्रममा विद्यार्थीले आफ्ना चित्रकला सम्बन्धि ज्ञान प्रस्तुत गर्ने विद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष राजेश श्रेष्ठले बताए ।

सो अनुशिक्षणको सञ्चालनका लागि विद्यालय र प्रशिक्षकबीच संयोजन गर्ने कार्य शिक्षा समिति,तिनाउका सदस्य दलबहादुर गुरुङले गरेका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

राहत शिक्षकहरुले पुनः आन्दोलनको घोषणा लुम्बिनी प्रदेश याेजना आयाेगमा थपिए दुई सदस्य पल्लीकोट स्वास्थ्य चौकीमा गुल्मी जिल्लाका स्वास्थ्यकर्मीहरुको जमघट २१ औं लिस्नु कपको उपाधि फर्साटिकरलाई सरकार र शिक्षकबीच सहमति, आन्दाेलन फिर्ता बैतडीमा १९ वर्षीया एक किशोरी मृत फेला रासायिक मल विस्थापित गर्न अर्गानिक मल उत्पादनमा ध्यान बाँकेको जयेन्दु बाल सुधार गृहमा झडपपछि नौ थुनुवा फरार मलेसिया पठाइदिन्छु भन्दै तीन लाख ठगी गर्ने एक जना प्रकाउ नक्कली नोटसहित सुनसरीबाट दुई जना पक्राउ दिगो विकास लक्ष्यका बारेमा छलफल गर्न सरकारले सर्वपक्षीय बैठक बोलाउनुपर्छ : अध्यक्ष तिमिल्सिना अमेरिकी राष्ट्रपति बाइडेन र प्रधानमन्त्री प्रचण्डबीच भेटवार्ता रुपन्देहीमा माछापुच्छ्रे बैंकको ठगी प्रकरण: बैकिङ्ग कसुरमा एजेण्ट निरन्जन पाठक पक्राउ सरकार र आन्दोलनरत शिक्षकबीच वार्ता जारी विद्यालय शिक्षा विधेयकमा धैरै त्रुटी, ७० भन्दा बढी संशोधन हाल्नुपर्ने छन् : गगन थापा कैलाली र कास्कीबाट लागुऔषधसहित दुईजना पक्राउ दाङमा सवारी धनि माथि खुकुरी प्रहार जी २० सम्मेलनको समीक्षा नक्कली नोटसहित एकजना पक्राउ भरुवा बन्दुकसहित एकजना पक्राउ