१ भाद्र २०७९, बुधबार

Aug 17, 2022

गुल्मी। नेकपा माओवादी केन्द्र गुल्मीका एक पुराना नेता केन्द्रिय सदस्यमा मनोनित भएका छ्न । गुल्मी जिल्ला कमिटीका पुर्व पार्टी अध्यक्ष रहेका वीर बहादुर कार्की (चाहल) केन्द्रिय कमिटी बाट केन्द्रिय सदस्यमा मनोनित भएको सो पार्टिका लुम्बिनी प्रदेश कमिटी अध्यक्ष सुदर्शन बलालले जानकारी दिए ।

यस अघि लुम्बिनी प्रदेश कमिटी सदस्य रहेका चाहल २०४२ साल देखि कम्युनिस्ट आन्दोलनमा लागेको र जनयुद्ध देखि नै प्रवास बाट माओवादी आन्दोलन सङ्ग जोडिएको बताउँछन् । कृषि पेशा नै जिवनको अर्को पाटो ठान्ने उनी राजनिती सङ्गै व्यवसायिक कृषि पेशामा आबद्ध छ्न ।
आफ्नो घर जिल्लाकै छापाहिले गाउँ देखि सदरमुकाम तम्घासमा आएर समेत कार्किले विभिन्न ब्यक्तिहरुले बाझो छाडेको जमिन फाडेर तरकारी फलफुल र जडिबुटी फार्मा सन्चालन गर्दै आएका छ्न । उनी कृषकहरुका अशली नेताका रुपमा चिनिदै आएका छन । उनी हालै जिल्ला समन्वय समिति सदस्यमा निर्वाचित भएका छ्न ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

तिलोत्तमाको क्रिमसन अस्पतालमा बिरामीको मृत्यु भएपछि तनावग्रस्त अस्पतालमा जनशक्ति अभाव, बिरामीलाई सास्ती १ लाख २३ हजार उम्मेदवारले निर्वाचन खर्च बुझाएनन्, कारबाही प्रक्रिया सुरु वाइसीएल इन्चार्जसहित माओवादी केन्द्रका युवाहरु एमाले प्रवेश पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य घटाउन सकिँदैन : आयल निगम जन्मदिनको अवसरमा अनाथ आश्रममा भोजन दान तथा वृक्षारोपण रुपन्देहीको सैनामैनामा १२ दिने तीज महोत्सव हुने, करिब ५० लाख खर्च लाग्ने भारतीय ट्रकले जीपलाई ठक्कर दिँदा २ जनाको मृत्यु माओवादी केन्द्र गुल्मीको सचिवमा अशोक थापा चयन नवलपरासीबाट चिनी र खाद्यान्नसहित पिकअप गाडी नियन्त्रणमा सेयर बजार २५ अंकले ओरालाे भारतकी रजनी राईलाई नागरिकता दिलाउनेलाई अझै कारबाही भएन, प्रशासन माैन थप ८४८ जनामा कोरोना संक्रमण, १ को मृत्यु हँसिया हथौडा चिह्न प्रयोग गर्न प्रचण्ड र बाबुरामले दिए आयोगमा निवेदन युवाले हतार गर्दैमा १८ वर्षमा मन्त्री बनाइदिएर केही हुँदैनः ओली लुम्बिनीमा विद्युतको महशुल नतिर्ने साढे २७ हजार ग्राहकको लाइन काटियो लुम्बिनी प्रदेशका पूर्वमन्त्री यादव एमाले प्रवेश देउवाले १० जनालाई केन्द्रीय कार्यसमितिको सदस्यमा मनोनयन गरे राजस्व छली ल्याउँदै गरेकाे १५ लाखको विभिन्न सामानसहित दुई जना पक्राउ बुटवलको सडकबारे नगरप्रमुख पाण्डेयद्वारा सडक विभागको ध्यानाकर्षण