१९ असार २०७९, आईतवार

Jul 3, 2022

बुछवल । रुपन्देहीको बुटवल उपमहानगरपालिका-१० कालिकानगरमा मोटरसाइकलको ठक्करबाट एक पुरुषको ज्यान गएको छ । सिद्धार्थ राजमार्ग अन्तरगत भैरहवाबाट बुटवलतर्फ आउँदै गरेको मोटरसाइकलको ठक्करबाट शुक्रबार राती  स्थानी बुटवल-१० का ७२ वर्षीय पशुपति भट्टराइको मृत्यु भएको हो ।

ईलाका प्रहरी कार्यालय बुटवलले दिएको जानकारी अनुसार पैदलयात्री भट्टराईलाई लु ५४ प ७३०७ नम्बरको मोटरसाइकलले ठक्कर दिएको थियो । घटना लगत्तै उद्दार गरि उपचारका लागि स्थानीय चौराह हस्पिटलमा लगिएपनि चिकित्सकले उनलाई मृत घोषणा गरेको थियो । मोटरसाइकल चालक बुटवल- ४ आदर्शनगर बस्ने २४ वर्षीय बिरेन थापाको अस्पतालमा उपचार भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अढाई करोडका सिन्काले दाँत कोट्याउँछन् नेपाली ! पौडी खेल्ने क्रममा दुई भारतीय नागरिकको मृत्यु तत्कालीन नेकपाका बहुमत सदस्यको भेटवार्ता, के भयो कुराकानी ? सरसफाइका लागि कठोर नीति ल्याउँदै तुलसीपुर चट्याङ लागेर ३ बाख्रा र एक भैंसी मरे, एक महिला घाइते जन्ती हिँडेको ट्याक्टर दुर्घटना, १ जनाको मृत्यु फूलहरूलाई के हिउँद, के बर्खा (फोटोफिचर) बुटवल मण्डपको नाम फेर्ने उपमहानगरको निर्णयप्रति व्यवसायिक संघ-संस्थाहरुको असहमति, फिर्ता लिन माग तुलसीपुरका पानी मुहान क्षेत्रमा चुनढुगा उत्खननको तयारी, खानेपानी संस्थाको बिरोध एमालेभित्रको अन्तर्घात छानबिन गर्न कार्यदल तिलोत्तमालाई युवामैत्री स्थानीय शासन घोषणा गर्न प्रतिबद्धता छोरी भएर जन्मिनु विडम्बना हो ! अर्थ मन्त्रालयले लुकायो बजेट भाषणको अघिल्लो दिनको सीसीटीभी फुटेज हस्ताक्षर किर्ते गरी छ्यालिस लाख रुपियाँ अपचलन गर्ने कर्मचारी पक्राउ पन्ध्र प्रतिशत दलित बालबालिका विद्यालयको पहुँच बाहिर पत्रकार पन्थीको ‘अन्ट्रान्सलेटेबल’ विश्वका १२ देशमा अमेजनमार्फत हार्डकभर र पेपरब्याकमा विपद्बाट हुने क्षति न्यूनिकरण गर देशको आर्थिक अवस्था गम्भीर संकटमा : प्रचण्ड सेयर बजारमा हरियाली बुटवलमा साइन्स-म्याथ ओलम्पियाड, कान्ति माविका शिशिर प्रथम