२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

बुटवल । पश्चिम नवलपरासीको ७ वटै स्थानीय तहमा मतगणनाको परिणाम निरन्तर घटबढ भइरहेको छ । पछिल्लो जानकारी अनुसार जिल्लाका ७ पालिकाहरुको मतपरिणाम यस्तो रहेको छ ।

Advertisement

१. रामग्राम नगरपालिका
मेयर : एमाले-३९६, कांग्रेस-२३७,
उपमेयर: राप्रपा-३१९, एमाले-२१३

२. सुनवल नगरपालिका
मेयर: एमाले–१०९४, कांग्रेस-७०४
उपमेयर : एमाले-१००१, कांग्रेस-५७२

३. बर्दघाट नगरपालिका
मेयर: कांग्रेस-४५५, एमाले-३६५
उपमेयर: एमाले-३८३, कांग्रेस-३७५

४. पाल्हीनन्दन गाउँपालिका
अध्यक्ष: कांग्रेस-७३३, माओवादी केन्द्र-५१४
उपाध्यक्ष: कांग्रेस-७६१, माओवादी केन्द्र-४३९

५.सरावल गाउँपालिका
अध्यक्ष: एमाले-९४६, कांग्रेस-५७३
उपाध्यक्ष: एमाले-८५९, कांग्रेस-६९८

६. प्रतापपुर गाउँपालिका
अध्यक्ष: जसपा-३६६, कांग्रेस-३४६
उपाध्यक्ष: कांग्रेस-४१५, एमाले-१०७

७. सुस्ता गाउँपालिका
अध्यक्ष: एमाले-३०६, कांग्रेस-२०६
उपाध्यक्ष: एमाले-३३४, कांग्रेस-२२६

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेपालमा एमबीबीएस अध्ययन गर्ने विदेशी विद्यार्थीको संख्या ६ गुणाले बढ्यो बुबाले जंगलमा छोडेकी १५ महिनाकी बच्चीको गयो ज्यान भारतीय पर्यटकमा कोरोना, नेपाल प्रवेश गर्न रोक नहरको बाध भत्किँदा दर्जनौँ घर डुबानमा, सयौं बिघा धानबाली नष्ट अपमानजनक शब्द राखी बनाइएका नागरिकता सच्याउन गृहमन्त्रालयको निर्देशन उपमेयरले ढुवानी नगर्दा चामल अभाव चौराहा-गोलपार्क सडकः भदौ मसान्तसम्म पिच गर्ने प्रतिबद्धता सरकारी मूल्याङ्कनमा कति छ दरबारमार्ग र न्यूरोडको जग्गाको भाऊ ? पार्टी बैठक सानेपामा मात्र गर्ने निर्णयबाट पछि हट्यो कांग्रेस, फेरि बालुवाटारमा बस्न थाले बैठक राष्ट्रियसभामा तीन प्रतिवेदन पेश थप ९३४ जनामा कोरोना, एकको मृत्यु फोहर व्यवस्थापन : सोचमा नै छ खोट बजेट भाषण अनुसार नै तलब वृद्धि हन्छ : अर्थमन्त्री शर्मा काँग्रेस नेताहरूकाे बैठकः सय सिट राखेर मात्र गठबन्धन गर्न सुझाव भोलि देशैभरका नासु बिदामा बस्ने पूर्व–पश्चिम लोकमार्गमा बस दुर्घटना, पाँच जना घाइते निर्मला प्रकरणमा मुछिएका दिलीपले युवतीलाई दुर्व्यवहार गरेको आरोप, अनुसन्धान जारी विश्वका लागि ताइवान किन यति महत्त्वपूर्ण छ ? गैरसांसदको कार्यकाल सकिएसँगै मन्त्री छान्न संसदीय दलको बैठक हेटौंडामा पाँच सवारीसाधन एक-अर्कासँग ठोक्किएपछि…