१२ जेष्ठ २०७९, बिहीबार

May 26, 2022

बुटवल । बुटवल उपमहानगर-११ स्थित बुद्धनगर खानेपानी संस्थाले मँगबल रक्तदान कार्यक्रमको आयोजना गरेको छ । ‘रक्तदान, जीवन दान’-भन्ने मूल नाराका साथ हरेक स्वस्थ नागरिकले रक्तदान गर्न सकिन्छ, गर्नुपर्छ भन्ने सेचतनाका लागि कार्यक्रम आयोज गरिएको संस्थाका अध्यक्ष आशिष सुर्यवंशीले बताए ।

वार्षिक रुपमा रक्तदान कार्यक्रम आयोजना गर्दै आएको संस्थाले मँगलबार ६ औं पटक आयोजना गर्दा ४४ जना सहभागी भएका छन् । रक्तदान गर्नेहरुको संख्या बढ्दै गएको संस्थाले जनाएको छ । स्वस्थ मानिसहरुले भने रक्तदान गर्दा कमजोर हुने भ्रमलाई चिर्दै सचेतना फैलाउनका लागि कार्यक्रम गरिएको अध्यक्ष सुर्यवंशीले बताए । रेडक्रस सोसाइटि बुटवलको प्राविधिक सहयोगमा रक्तदान गरिएको थियो ।

११ सय बढी उपभोक्ता रहेको खानेपानी संस्थाले विभिन्न समयमा स्वास्थ्य तथा सरफाईका कार्यक्रमहरु आयोजना गर्दै आएको छ । संस्थाले उपभोक्ताहरुलाई डसविन वितरण, टोल सरसफाई तथा उद्यम सम्बन्धि कार्यक्रमहरु समेत सञ्चालन गर्दै आएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

तिलोत्तमामा खाँण ८४५ मतले अगाडि, अब ३ हजार मत गन्न बाँकी ओलीले नीति तथा कार्यक्रममा लिम्पियाधुरा, लिपुलेक खोजेपछि प्रकाशमानले दिए जवाफ निर्वाचन शान्तिपूर्ण र धाँधलीरहित सम्पन्न भाे: झलनाथ शुक्रबारबाट क्यूएफएक्ससहित देशभरका हलमा ‘कबड्डी-४’ सत्तारुढ गठबन्धनले नेपालको स्वतन्त्र र असंलग्नता परराष्ट्र नीति परित्याग गरेको हो : रावल दश महिनामा एक अर्ब २१ करोडको फेसमास्क नेपाल भित्रियो इपीजी प्रतिवेदन बुझ्न प्रधानमन्त्री देउवालाई ओलीको आग्रह विद्यालय जाँदै गरेकी बालिकामाथि बलात्कार प्रयास वाइडबडी र सुनकाण्ड छानबिन गर्न सरकारलाई ओलीको चुनौती आगोले जलेकी विरामीलाई छाडेर फर्कियो बुद्ध एयर, चर्को आलोचनापछि प्रस्टीकरण हवाइजहाजको टिकट पाउन पनि शक्ति केन्द्रको भर ३५ हजार ३४ जनप्रतिनिधि निर्वाचित, कुन दलले कति जिते ? परराष्ट्र नीतिलाई असन्तुलित र सत्ता स्वार्थमा संकुचित गरिएकाे ओली आराेप एमाले सत्यसँग लड्दैन, शक्तिसँग झुक्दैन : ओली विश्वव्यापी मन्दी आउन सक्ने विश्व बैंकको चेतावनी सरकारको नीति तथा कार्यक्रम चास्नीमा नडुबाएको जेरी जस्तो : ओली त्रिवि शिक्षण अस्पतालमा एमबीबीएसमा भर्ना गरिदिन्छु भन्दै १७ लाख ठगी विदेश पठाई दिन्छु भनि २५ लाख ठगी गर्ने एक जना पक्राउ निर्वाचनमा प्रतिपक्षी दलमाथि सरकार निर्मम ढंगले प्रस्तुत भएको ओलीको आरोप अस्वस्थ भएपछि ओलीले प्रतिनिधिसभामा बसेरै गरे सम्बाेधन