९ कार्तिक २०७८, मंगलवार

Oct 26, 2021

बुटवल । लाफा समूह बुटवलको आयोजनामा भएको बी लेभल भलिबल प्रतियोगिताको उपाधि मदन भण्डारी स्पोर्ट्स एकेडेमीले चुमेको छ । उपाधिका लागि मँगलबार भएको खेलमा मदनभण्डारीले आयोजक लाफा समूहलाई ३–शुन्यको सोझो सेटले पछि पार्दै उपाधि चुम्न सफल भएको हो ।

Advertisement

शिवनगर सामुदायिक बनको खेल मैदानमा भएको उपाधि भिडन्तमा मदन भण्डारीले २५-१६, २७-२५ र १५-१३ को अंक तालिकामा आयोजकलाई स्तब्ध पार्न सफल भएको हो । जीतसँगै विजेता समूहले नगद राशी ४० हजारसहित शिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र प्राप्त गरेको छ । यसैगरी उपविजेता बनेको आयोजक समूहले २० हजार नगद राशीसहित मेडल र प्रमाण पत्र प्राप्त गरेको छ । प्रतियोगितामा विभागिय र राष्ट्रिय प्रतियोगिता सहभागी नभएका ४० टिमको सहभागिता रहेको कार्यक्रम सयोजक केशव रानाले बताए ।

प्रतियोगितामा न्यू होराइजन स्पोर्ट्सले तेस्रो स्थान हासिल गरेको छ । न्यू होराइजनले नमस्ते भलिबल समूहलाई पछि पार्दै तृतीय हुन सफल भई नगद १० हजार पुरस्कार राशी प्राप्त गरेको छ । तेस्रो स्थानका लागि भएको खेलमा होराइजनले २५-२३ र २५-२१ को सोझो सेटमा जीत दर्ता गर्न सफल भएको हो । शान्त्वनामा चित्त बुझाउनु परेको नमस्ते भलिबलले ५ हजार नगद राशी प्राप्त गरेको छ ।

खेलमा बेस्ट डिफेन्स लाफा समुहका सागर लामिछाने, बेस्ट सेटर मदन भण्डारी स्पोर्ट्स एकेडेमीका बिनोद बिक, बेस्ट सर्भर लाफाका यम आले, बेस्ट स्पाइकर मदन भण्डारीका गौरव खत्री, राइजिङ प्लेयर्स दिप बोर्डिङका सन्दिप नेपाली र बेस्ट पेलेयर्स मदन भण्डारीका बबिन थापाले पाएका छ्न् ।

स्वास्थ्यका लागि खेलकूद, राष्ट्रका लागि खेलकूद भन्ने मूल नाराका साथ भएको प्रतियोगिताको विजेता समूहलाई कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि बुटवल उपमहानगरपालिकाका प्रवक्ता रामप्रसाद रेग्मी, वडा ८ का अध्यक्ष भिम बहादुर श्रेष्ठ, नगर खेलकुद विकास समितिका अध्यक्ष नन्दु काउचा, शिवनगर सामुदायिक वनका अध्यक्ष नारायण घिमिरे , मिलिजुली टोल विकास समितिका अध्यक्ष निर्मला महत, लाफा समूहका अध्यक्ष तारा सिं रेश्मी, उपाध्यक्ष उपाध्यक्ष बबिन थापा, खेल संयोजक केशव राना तथा समूहका संरक्षक बासुदेव लामिछानेले संयुक्त रुपमा पुरस्कार वितरण गरेका थिए । कार्यक्रमको संचालन सचीव यसपाल चौतारेले गरेका थिए ।

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

न्यायालयमा साँढेको जुधाइ, बाच्छाको मिचाइ राष्ट्रिय उद्योग व्यापार संगठन लुम्बिनीमा पराजुली रोहिणी देशकै पहिलो स्वास्थ्य बीमा संयोजन समिति गठन गर्ने स्थानीय तह थप ६६६ जनामा कोरोना संक्रमण, ११ जनाको मृत्यु सिभिल लघुवित्तले २० प्रतिशत लाभांश दिने आउने निर्वाचनपछि देश स्थिरता र विकासमा अघि बढ्छ : एमाले नेता पौडेल एशियन लाइफले घोषणा गर्‍यो नयाँ बोनसदर खान नपाएर आठ जनाको मृत्युदेखि ऋण तिर्न सन्तान बेच्दै अभिभावक भरतमणिलाई पूर्वयुवराज पारसले भने- फन्नी फन्नी किप इट अप नेपाल सेवा र विन लघुवित्तको एकीकृत कारोबार १५ कात्तिकदेखि सुरु हुने ६ महिनादेखि जब मोबाइल फोन आन्द्रामै अड्कियो… आज पनि ७८ अंकले उकालो लाग्यो नेप्से तिहार नजिकिएसँगै माला उन्दै वनमाला गरिब परिवारमा आत्महत्या दर बढी चीनमा फेरि लकडाउन, अत्यावश्यक कामबाहेक घर बाहिर ननिस्कन आदेश १५ न्यायाधीशको छलफल सकियो, प्रधानन्यायाधीशले राजीनामा दिनुपर्ने अडान कायमै सेनाले जाजरकोटमा बनायो रात पनि अवतरण गर्ने मिल्ने हेलिप्याड तीन तहकै निर्वाचनको तयारी थाल्न नेता कार्यकर्तालाई ओलीको निर्देशन सभामुख न्यायाधीश बने : ओली परमादेश त पाँचैजनाले गर्नुभएको थियो, किन एकजनाको राजीनामा माग्नुहुन्छ श्रीमान् ?: ओली