२२ असार २०७९, बुधबार

Jul 6, 2022

काठमाडौँ । युरोपको विश्वकप छनौट अन्तर्गत इङल्याण्ड अपराजित रहेको छ।आइतबार राति सम्पन्न खेलमा इङल्याण्डले एन्डोर्रामाथि ४-० गोल अन्तरको सहज जित हासिल गरेको हो ।

योजितसँगै इङल्याण्डले विश्वकप छनौट अन्तर्गतको खेलमा लगातार पाँच खेल जितेको छ। इङल्याण्डको यस जितमा जेस्से लिंगार्डले २ गोल गरेका थिए भने ह्यारी केन र बुकाया साकाले एक गोल गरेका थिए ।

यो जितपछि इङल्याण्डको ५ खेलमा १५ अंक भएको छ र समुह आइ मा शिर्ष स्थानमा रहेको छ। त्यस्तै एन्डोर्रा भने ५ खेलमा ३ अंकसहित पाँचौ स्थानमा रहेको छ।  

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दार्चुलामा तुइनबाट खसेर किशोर बेपत्ता तुलसीपुरको फोहोरबाट प्राङ्गारिक मल उत्पादनको तयारी भारत र कुवेतमा महिला बेचबिखन गर्ने कार्यमा संलग्न तीन जना पक्राउ प्रदेश र प्रतिनिधिसभाको निर्वाचन गर्न १० अर्ब खर्च हुने मंसिर २ मा एकै चरणमा प्रदेश र प्रतिनिधिसभाका निर्वाचन गर्न सिफारिस भात पकाउन नेपालीले वर्षेनी किन्छन् ५१ करोडभन्दा बढीको राइस कुकर मैले सीसीटिभीको फुटेज डिलिट गरेको छैन, यसको ज्ञान पनि छैन : शर्मा अर्थमन्त्री शर्माले दिए राजीनामा अर्थमन्त्री शर्माको भाषण एमालेद्वारा बहिस्कार बस दुर्घटना, पाँच जना घाइते अर्थमन्त्री शर्माले राजीनामा नदिएसम्म उनको कुरा सुन्दैनौं : भट्टराई यु-२० टिममा स्थान बनाउन डेनमार्कदेखि काठमाडौंसम्मकाे यात्रा अर्थमन्त्रीमाथि छानबिन गर्न ११ सदस्यीय संसदीय समिति गठन जोनसनलाई एकपछि अर्को झट्का, थप दुई मन्त्रीले दिए राजीनामा ४४ वर्षअघि लेखिएको मेसेज फेला परेपछि… असार २६ गते सार्वजनिक विदा चौधरी ग्रुपको स्पष्टीकरणः बजेट निमार्णमा हाम्रो कुनै संलग्नता छैन, छानबिन होस् वीरगञ्ज महानगरले घटायो सम्पत्ति करको दर माओवादी केन्द्रीय समिति बैठक स्थगित सर्वोच्चका दुई महत्वपूर्ण फैसला : वर्षौंदेखिको प्रसारण लाइन निर्माणको अवरोध हट्यो