२० आश्विन २०७९, बिहीबार

Oct 6, 2022

बुटवल । पछिल्लो समयका व्यस्थ तथा गायक, सर्जक श्रीधर अधिकारी, अघिल्लो बर्ष टिकटकमा अत्याधिक रुचाईएको गित लालि जोवानको सफलता सँगै निकै आशा र अपेक्षासहित यो बर्षको दोश्रो गितको रुपमा झल्को उसैको नामक गित बजारमा आएको छ । गितमा श्रीधर अधिकारि र सुजता केसिको स्वर रहेको छ ।

गितमा श्रीधरले नै उत्कृषट शब्द, संगित गरेका छन् । माया प्रेम संग मैलिक पन बोकेको तिज गितमा, आफ्नो मायालुलाई भेटन र पहिलाका मिठा पलहरु समझिएको गितमा शब्दहरु भेटिनछन् । मैलिक पनमा बनाएको उक्त गित दर्शकलाई निकै मन पर्न श्रीधरले आश गरेको पनि छन् । गितमा चर्चित नायक रोबिन पोखरेल, लोकप्रिय बाल कलाकार, टिकटकर अकेशा पोखरेल, मोडल सलिना खत्रिको अभिन्य रहेको छ ।

गितको निर्देशन रुपेस थापाले गरेका छन् र आफुले भिडियो राम्रो गराउन, आफ्नो टिमले लागेर पुगेको प्रयास गरेको र भिडियो उतकृष्ट भएको जानकारी गराएका छन् भने उक्त गित अकेश पोखरेल युटुब च्यानल मार्फत बजारमा आएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अष्टमीमा घरबाट निस्केका पाल्पाका २ युवाको दशैंमा शव फेला कसरी जुराइन्छ समुद्री आँधीको नाम ? आज पनि टीका लगाइँदै आजको मौसम: सुदूरपश्चिम, कर्णाली, लुम्बिनी र गण्डकी प्रदेशमा धेरै वर्षा हुने सन्दीप लामिछाने आज बिहान १० बजे काठमाडौँ आइपुग्ने रुपन्देहीकी युवा नेतृ २१ वर्षीया झरना चौधरीको दुर्घटनामा मृत्यु गुल्मीको मुसीकोटस्थित दरबार कोटको मेला (तस्वीरमा ) राम बन्न डराएका थिए प्रभास दशैं मनाउन मामाघर हिँडेका अर्घाखाँचीका १० वर्षीय समिरलाई खोलाले बगायो इन्टरनेट जडान गर्ने क्रममा २४ वर्षीय निलमको मृत्यु जीपको ठक्करबाट श्रीमानको मृत्यु, श्रीमती घाइते नेपाल थाइल्यान्डसंग पराजित तीन वर्षपछि टीका लगाउन पाउँदा कैदीबन्दी खुसी राष्ट्रपतिले लगाइदिइन् सर्वसाधारणलाई टीका आधुनिक घट्टले खुड्खुडीमा फेरियाे दैनिकी मिसाइल प्रक्षेपण असफल भएकोमा दक्षिण कोरियाले माग्यो माफी हिमपहिरोमा परी चार जनाको मृत्यु जसपाका केन्द्रदेखि नगरसम्मका नेताले गरे सामुहिक राजीनामा मांसाहारीबाट शाकाहारी बनेका यी हुन् बलिउड अभिनेता-अभिनेत्री नातिनीको स्याहार पाउने १०१ वर्षीय भाग्यमानी बाजे !