१ भाद्र २०७९, बुधबार

Aug 17, 2022

भैरहवा । रुपन्देही जिल्ला तेक्वान्दो संघको तेस्रो जिल्ला अधिबेशन सम्पन्न भएको छ । अधिवेशनले दिपेन्द्र बुढापृतिलाइ अध्यक्ष पदमा निर्बिरोध निर्वाचित गरेको छ । संघको उपाध्यक्ष मदन थापा मगर, सचिव राकेश यादव, कोषाध्यक्ष रुक्मा थपलिया खडका तथा सदस्य हरुमा जयराम कहार, राजु छेत्री, डिम प्रसाद बराल, बिष्णु कुमार चौधरी तथा रामप्रसाद कहार लाई निर्बिरोध निर्वाचित भएको निर्वाचन अधिकृत अधिवक्ता साबिर खानले जानकारी दिए । केन्द्रिय प्रतिनिधि नेपाल तेक्वान्दो संघका केन्द्रिय सदस्य कोसिस बहादुर खडका साथै नेपाल तेक्वान्दो संघ लुम्बिनी प्रदेशका प्रतिनिधि प्रदेश उपाध्यक्ष दिपक श्रेष्ठ को उपस्तिथिमा जिल्ला अधिबेशन सम्पन्न भएको थियो ।

रुपन्देही जिल्ला तेक्वान्दो संघका अध्यक्ष दिपेन्द्र बुढापृतिको अध्यक्षता नेपाल तेक्वान्दो संघका केन्द्रिय सदस्य कोसिस बहादुर खड्काको प्रमुख आतिथ्यतामा सम्पन्न कार्यक्रममा, बिशिस्ट अतिथि लुम्बिनी प्रदेश तेक्वान्दो संघ का उपाध्यक्ष दिपक श्रेष्ठ, रुपन्देही कपर्दी संघका अध्यक्ष वसन्त लाल कर्ण, क्रिकेट संघ रुपन्देहीका पुर्व बरिस्ठ उपाध्यक्ष सोम बहादुर गुरुङ, लुम्बिनी प्रदेश तेक्वान्दो संघका सदस्य द्वव राजकुमार पाण्डे तथा राजिव सिंह छेत्री ,उद्योग ब्यपार संगठन रुपन्देहीका कोषाध्यक्ष सचिन रोक्का तथा शिरशिरे युवा क्लबका अध्यक्ष अनिल गुरुङ बोलेका थिए । कार्यक्रमको सञ्चालन तेक्वान्दो संघ का सचिव राकेश यादवले गरेका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा १५० शैय्याको नयाँ भवनबाट प्रसूति सेवा बन्दीलाई कारागारभित्रै अस्पताल मुख्यमन्त्री केजरीवालद्वारा ‘भारतलाई पहिलो बनाऔँ’ अभियान सुरु ‘पत्रकार कुट्ने’ परासीको पाल्हीनन्दन प्रमुखलाई कारवाहीको माग निर्वाचन सुरक्षा योजना बनाउन आयोगको निर्देशन अर्थमा चुक्यो लुम्बिनी सरकार नवलपरासीको विभिन्न स्थानबाट फरार ७ जना प्रतिवादी पक्राउ दार्चुलामा जीप दुर्घटना : पाँच जनाको मृत्यु, छ घाइते लुम्बिनी फोटो ग्राफर संघको सप्ताहव्यापी कार्यक्रम , ५० जनाले गरे रक्तदान लुम्बिनी सरकारले आफ्नाे सेवा सुविधा वृद्धिका लागि खुलायाे बाटाे, थप नियुक्तिका लागि अनुसूची हेरफेर चार महिनामा विपद्का घटनाले लियो १५७ जनाको ज्यान, ८५ करोडभन्दा बढीको आर्थिक क्षति लुम्बिनी अस्पतालको टेण्डर घोटाला : कागजातसहित ७ दिन भित्र उपस्थित हुन प्राधिकरणलाई निर्देशन कपिलबस्तुको सिद्धार्थ रिसोर्टमा तीज विशेष कार्यक्रम हुने, सहभागीलाई पुरस्कार ! महाअभियोग टुङ्गो लगाउने कार्यतालिका अर्को बैठकमा पेश हुने पुरुषहरू धेरै काम गर्छन् तर, महिलाहरूलाई फुर्सद कम हुन्छ निर्वाचन नजिकिएसँगै फेरि गृहजिल्ला जाँदै एमाले अध्यक्ष ओली नेपाल र बेलायतबीच स्वास्थ्य जनशक्ति पठाउनेसम्बन्धी श्रम समझदारीमा हस्ताक्षर हुने सन्तानको दीर्घायुको कामना गर्दै कुशको पूजा गरेर तीनछठी पर्व मनाइयो छुट्टाछुट्टै घटनामा बाँकेमा दुई जनाको मृत्यु दक्षिण कोरियामा एकैदिन एक लाख ८० हजार भन्दा बढी सङ्क्रमित