१४ माघ २०७९, शनिबार

Jan 28, 2023

बुटवल । नेपाल फर्निचर तथा फर्निसिङ ब्यवसायी महासंघको सातौ स्थापना दिवसको अवसरमा रक्तदान कार्यक्रम गरिएको छ ।

बुटवल फर्निचर उद्योग संघ, रुपन्देहीको आयोजना तथा नेपाल रेडक्रस सोसाइटी रक्तसंचार केन्द्र भैरहवाको प्राविधिक सहयोगमा संघको सचिवालयमा भएको कार्यक्रमको संघका अध्यक्ष सुरेन्द्र ज्ञवाली, निवर्तमान अध्यक्ष विष्णु प्रसाद पाण्डे, सल्लाहकार माधव पौडेल, नरेश कुमार श्रेष्ठ, महासचिव अशोक कुवर, ले रक्तसंचार केन्द्रका राधा सुनार, हरि प्रसाद सापकोटालाई ब्लड ब्याग हस्तान्तरण गरि उद्घाटन गरेका थिए।

संघका अध्यक्ष सुरेन्द्र ज्ञवालीले ब्लड बैकमा रगत अभाव भएको बेला संघको वार्षिक कार्यक्रम अन्तरगत कार्यक्रम गरिएको बताए। सामाजिक क्षेत्रमा धेरै काम गर्दै आएको संघमार्फत रक्तदान जस्तो महान काममा अग्रसर रहेको बताए । संघका कार्यसमिति सदस्य तथा संयोजक काशि पोखरेलले ३५ युनिट रगत संकलन भएको बताए।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्रमोद खरेलको ‘कन्सर्ट’ हेर्न आएका ९ जना बढी भिडका कारण घाइते, कार्यक्रम स्थगित पत्रकार स्व. कंडेल परिवारलाई एक लाख १० हजार सहयोग तिलाेत्तमा १ स्थित वाटिका टाेल विकास संस्थाकाे अध्यक्षमा पुष्करनाथ पन्थ लुम्बिनीको दाङमा अटो पल्टिँदा ९ जना घाइते बसको ठक्करबाट स्याङ्जामा एक जनाको मृत्यु पेस्तोलसहित जनकपुरबाट दुई युवक पक्राउ समृद्धिका लागि शिक्षा नीति बाधक मारवादी सेवा संघ भैरहवाको २२ कोठे भवन उद्घाटन बुटवलबाट चलचित्र ‘फूलबारी’को प्रमोशन सुरु, देश दौडाहमा कलाकार सबै सरकारी वेबसाइट डाउन, अन्तर्राष्ट्रिय उडान रोकियाे नेपाल पुनः प्रयोग योग्य बस्तु व्यवसायी संघ रुपन्देहीमा पदस्थापन कर्मचारी संगठनको केन्द्रीय बैठक रुपन्देहीमा, तयारी अन्तिम चरणमा फागुन २८ अगावै राष्ट्रपति निर्वाचन नभए मुलुकमा अनिष्ट हुन्छ : शेखर कोइराला पत्रकार ऋषि धमलाकी पत्नी एलिजा गौतम नागरिक उन्मुक्ति पार्टीमा प्रवेश प्रधानमन्त्री प्रचण्डले सम्हाले गृह मन्त्रालयको कार्यभार पत्रकार भण्डारीको पुस्तक ‘सत्ता संघर्ष’काे परिचर्चा रवी लामिछानेको मुद्दाले एनआरएनलाई कुनै असर गर्दैन् : डा. हेम राज शर्मा, उपाध्यक्ष चन्द्रौटामा सिद्राको व्यापार फष्टाउँदै रोहिणी अध्यक्ष कप क्रिकेट प्रतियोगिता : उपाधि रोहिणी–१ लाई प्रहरी हुँ भन्दै ठगी गर्ने एक जना पक्राउ