१८ आश्विन २०७९, मंगलवार

Oct 4, 2022


साउन १४,
ग्लोबल आवाज
बुटवल । शुद्धोधन गाउँपालिकामा महान सत्सङ्ग समारोह सम्पन्न भएको छ । महान सत्सङ्ग समारोह मानव धर्म सेवामा आस्था राख्ने स्थानीय हरिलाल शर्माको आयोजना र मानव धर्म सेवा समिति बुटवलको सहकार्यमा भएको हो । समारोह मानव धर्म सेवा समिति बुटवलकी प्रमुख चाँदना बाइजीको अध्यक्षता र शुद्धोधन गाउँपालिका वार्ड नं.३ का अध्यक्ष हेम बहादुर खड्काको प्रमुख आतिथ्यतामा भएको हो ।


स्थानीय सियाभार दुर्गा मन्दिरमा सम्पन्न सत्सङ्गमा आयोजक संस्थाकी प्रमुख चाँदना बाइजीले उपस्थित करिब २ सय जनालाई मानव धर्म बारे प्रवचन दिएकी थिइन् । उनले मानवीय धर्ममा रहेर असल र अनुशासित जीवन जिउन सबैलाई आग्रह गरिन् । त्यसैगरी प्रमुख अतिथि शुद्धोधन गाउँपालिका वार्ड नं.३ का अध्यक्ष हेम बहादुर खड्काले सत्सङ्गले मानवीय जीवन र धर्मबारे ज्ञान दिई वास्तविक जीवन प्रेरित गर्ने बताउँदै समारोह महत्वपूर्ण रहेको रोशन शर्माले बताए । कार्यक्रम भिम गुरुङको सञ्चालनमा भएको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बेपत्ता भएको ३८ दिनपछि वडा सदस्यको शव भेटियो कोरोना महामारीपछि पर्यटन क्षेत्रमा सुधार लुम्बिनीको बर्दियामा भ्यानको ठक्करबाट युवतीको मृत्यु दशैंमा धामीझाँक्रीद्वारा ब्रहमलुट, स्थानीय प्रशासन मौन प्रत्यक्षतर्फको उम्मेदवारी दर्ता २३ असोजमा घाँटीमा मासुको हड्डी अड्किएर ४५ वर्षीय पुरुषको मृत्यु पाल्पामा पञ्चबली लिएर मन्दिर हिँडेको जिप दुर्घटना : ४ जना घाइते, २ को अवस्था गम्भिर एसियन प्रोफेसनल अचिभमेन्ट अवार्ड दुवईमा सम्पन्न सिट बाँडफाट टुंगो लगाउन बैठक ३ बजे बस्ने दशैंमा रुकुमका बादी बस्तीलाई छैन कुनै रौनक दशैमा यसरी बनाउनुहोस मटन ग्रेभी, चिकेन रोस्ट र पनिर ग्रेभी खोला किनारमा गाडी राखेर नुहाउन गएका बाबुछोरा बेपत्ता न्यून आय भएका परिवारका लागि सरकारले दुई हजार घर निर्माण गर्ने उत्तर कोरियाद्वारा जापानतर्फ ब्यालेस्टिक क्षेप्यास्त्र प्रहार पत्रकार उपचार कोषमा ६० लाख, करोड लक्ष्य विश्व पशु दिवस : पशु संरक्षणमा चूनौती ज्याला नपाउँदा मजदुरले दसैँ मनाउन पाएनन् किसानलाई दशैँभन्दा खेतीपातीकै चिन्ता लुम्बिनीको राप्तीसहित दशैंमा देशका केहि नदीमा बाढीको जोखिम भारतका तिब्रगतिका बलर बुमराह विश्वकप बाहिर