१७ असार २०७९, शुक्रबार

Jul 1, 2022

बुटवल । रोटरी क्लब अफ तिलोत्तमा रुपन्देहीको वार्षिक योजना अन्तरगत डिष्ट्रिक गभर्नर अफिस भिजिट सम्पन्न भएको छ । क्लबको वर्षभरि गरेका कार्यक्रमको समीक्षा र आगामी दिनमा गर्ने कार्यक्रमबारे छलफल समेत गरिएको छ ।

रोटरी ईन्टरनेश्नल डिष्ट्रिक ३२९२ का डिष्ट्रिक गभर्नर राजिव पोखरेलले रोटरीको लक्ष्य अनुसार सामाजिक गतिविधिसंगै अन्तरक्रिया कार्यक्रम गरेर अन्य क्लबबाट फरक र नमुना काम भएको बताए । क्लबका डाईरेक्टरहरुको प्रतिवेदन प्रस्तुति पछि सुझाव दिंदै डिजि पोखरेलले सबै सदस्यहरुको सक्रिय सहभागिता बढाउने गरि रणनितिक योजना बनाएर अघि बढ्न सुझाव दिए । क्लब एसेम्बली अन्तरगत क्लब एडमिनिष्ट्रेसन चेयर, मेम्बरसिप चेयर टिकाराम पाण्डे, सर्भिस प्रोजेक्ट चेयर, पब्लिक रिलेसन चेयर लगायतले प्रतिवेदन पेश गर्दै नयाँ सदस्यलाई तालिम तथा अभिमुखिकरणका कार्यक्रम दिदै रोटरीलाई चिनाउन आफूहरु लागेको उनिहरुले बताए ।

क्लबका अध्यक्ष गोपाल ज्ञवालीले रोटरीको मर्म र डिजिबाट निर्देशन अनुसार अघि बढ्ने प्रतिवद्घता जनाए । जोन २१ का एजी हरि प्रसाद पौडेल, जोन १९ का एजी खिमानन्द भुषाल, क्लबका पुर्वअध्यक्ष बालकृष्ण अर्याल, नवीन श्रेष्ठ, ओम प्रसाद अर्याल, प्रसिडेन्ट इलेक्ट विष्णु प्रसाद चापागाई, क्लबका सदस्य भुवनसिह विश्वकर्मा, रोट्याक्ट क्लब अफ देवदहका अध्यक्ष अर्जुन गुरुङ, रोक्ट्याक्ट सुद्घोधनका अध्यक्ष महेन्द्र गौतमले सामाजिक कार्यमा युवाहरुको अग्रसरता जरुरी रहेको बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लुम्बिनी सरकारलाई अर्को चुनौती, अस्पताल विकास समितिलाई पुनर्वहाली गर्न सर्वोच्चको आदेश घुस रकमसहित अदालका कर्मचारी अख्तियारको फन्दामा लुम्बिनी प्रदेशमा २७८ मृगौला रोगी तथा १४७३ दमका विरामीलाई उपचारमा आर्थिक सहयाेग काँग्रेसमा संस्थापन इतरको बैठक आज पनि बस्ने यस्तो छ ३ दिनसम्ममको मौसमी आंकलन बनेपामा अस्पतालका कर्मचारी बोकेको बस दुर्घटना : एकको मृत्यु, ४३ जना घाइते विश्वका ११० देशमा पुनः कोरोनाको सङ्क्रमण वृद्धि लुम्बिनीको दाङमा सवारी दुर्घटना : दुई जनाको मृत्यु, दुई घाइते जुम्लामा जिल्ला स्तरीय कृषि मेला : चिनोदेखि भाँगोसम्म प्रदर्शनी अस्पतालका कर्मचारी बोकेको बस दुर्घटना : एकको मृत्यु, ४३ जना घाइते दाङमा सिकलसेलको स्क्रिनीङ परिक्षण गाई-गोरु बाँध्ने गोठमै नवजात शिशुसहित सुत्केरीको बास ५ वर्षीया बालिका बलात्कृत, १६ वर्षीय किशोर पक्राउ धान दिवसमा रोपाइँसँगै विविध सांस्कृतिक कार्यक्रम लुम्बिनीका ६ जिल्लामा सिकलसेल एनिमियाका बिरामी, परीक्षणमै समस्या इस्माले दुना–टपरी उद्योग सञ्चालन गर्ने शेखर कोइरालाको भेलामा को को सहभागी ? (फोटोफिचर) नेपालमा थप ५५ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि रातभर सुत्दैनन् बुटवलकाे ज्योतिनगरबासी, टालटुले उपायले रोकिएला पहिरो ? माओवादी गुल्मीका पुराना नेता कार्की केन्द्रिय सदस्यमा मनोनित