१६ असार २०७९, बिहीबार

Jun 30, 2022

बुटवल । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) ओली समूहले आगामी फागुन १ गते बुटवलमा आयोजना गर्ने आमसभामा व्यापक जनसहभागिता गराउने गरी तयारी गरेको छ । नेकपा रुपन्देही क्षेत्र नम्बर २ क्षेत्रीय कमिटीको बुधबार बसेको बैठकले उक्त आमसभाका लागि आफ्नो निर्वाचन क्षेत्रबाट ६५ हजार जनता उतार्ने निर्णय गरेको छ ।

क्षेत्रीय संयोजक तेजेन्द्र केसीको अध्यक्षतामा बसेको बैठकले क्षेत्र नम्बर २ अन्तर्गत पर्ने बुटवल उपमहानगरपालिका, तिलोत्तमा नगरपालिका र सैनामैना नगरपालिकाबाट ६५ हजार जनता सहभागी गराउने निर्णय गरेको क्षेत्रीय कमिटीका सचिव राजेन्द्र ढकालले जानकारी दिए । बैठकलाई संबोधन गर्दै पार्टीका केन्द्रीय अध्यक्ष लिला गिरीले फागुन १ गतेको आमसभालाई भव्य बनाउन र ताजा जनादेशमा जाने प्रधानमन्त्रीको कदम सही रहेको स्थापित गर्ने गरी अघि बढ्न मातहतका कमिटीलाई निर्देशन दिए ।

बैठकमा पार्टीका केन्द्रीय सदस्यहरु शिवराज सुवेदी, भोजप्रसाद श्रेष्ठ, बलराम अधिकारी, महिला नेतृ सावित्रा अर्याल लगायतले बुटवल क्याम्पसमा हुने आमसभा बृहत बनाउनुपर्ने र यसका लागि तयारी तीव्र पार्नुपर्ने कुरामा जोड दिएका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

सनकको भरमा संसद भंग गर्ने कार्यले गैरदलीय प्रवृत्तिको विकास : झलनाथ खनाल विभिन्न विपद् कोषमा ६ अर्ब ८० करोडभन्दा बढी रकम, कुन प्रदेशमा कति ? केपी ओली र वामदेव गौतमबीच भेटवार्ता पर्खाल भत्किएर पुरिँदा एक महिलाको मृत्यु प्रजातन्त्र होइन गठबन्धनतन्त्र ! सर्वोत्तम लिटोको प्याकेटमा कीरा कसरी लाग्छ हैजा ? यी हुन् लक्षण र रोकथामका उपाय सुनको मूल्य प्रतितोला तीन सय रुपैयाँले घट्यो दक्षिण कोरियामा २०२३ का लागि श्रमिकको तलब ५ प्रतिशतले वृद्धि सयपत्री हाइड्रोपावरको आईपीओ भर्ने समय थप ट्रक र मोटरसाइकल ठोक्किँदा एक जनाको मृत्यु राजस्थानमा धार्मिक तनावः मोदीलाई धम्की, इन्टरनेट सेवा बन्द रुपन्देहीको सैनामैनाका एक युवा मृत अवस्थामा फेला फुटबलर भरत र नवयुग एनएसी प्रतियोगिता खेल्न अमेरिका प्रस्थान डाइभर्सन निर्माणपछि खुल्यो पूर्व–पश्चिम राजमार्ग, कस्ताे छ अन्य सडककाे अवस्था ? मध्यअसारसम्म लुम्बिनीमा ३३ प्रतिशत मात्र रोपाईं आज पनि देशभर वर्षाको सम्भावना श्रीमान १० वर्ष वेपत्ता भए श्रीमतीलाई एकल भत्ता दिने प्रस्ताव रोटरी क्लब भैरहवाद्वारा तिलोत्तमास्थित विद्यापिठका विद्यार्थीलाई कम्प्युटर तथा झोला वितरण एमाले निकट युवा संघको धान राेपाइँमा कुटाकुट