२० आश्विन २०७९, बिहीबार

Oct 6, 2022

सर्लाहीको हरिवन नगरपालिका–४ पटौनास्थित उनबहादुरका मनोरोगी तीन छोरा पवन, हेमबहादुर र रुद्रबहादुर । उहाँहरुलाई मानवसेवा आश्रमद्धारा उद्वार गरिएको छ । तस्वीर ः नारायण ढुङ्गाना, रासस
सर्लाहीको हरिवन नगरपालिका ४ पटौनास्थित उनबहादुरका मनोरोगी तीन छोरा पवन, हेमबहादुर र रुद्रबहादुर सरसफाई गरिएपछि आश्रममा लैजाने क्रममा । उहाँहरुका साथमा बुबा उनबहादुर, आमा हिराकुमारी, नगपालिका उपप्रमुख रेणुका पौडेल र मानवसेवा आश्रमका अध्यक्ष रामजी अधिकारी । उहाँहरुलाई मानवसेवा आश्रमद्धारा उद्वार गरिएको छ । तस्वीर: नारायण ढुङ्गाना/ रासस

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कसरी जुराइन्छ समुद्री आँधीको नाम ? आज पनि टीका लगाइँदै आजको मौसम: सुदूरपश्चिम, कर्णाली, लुम्बिनी र गण्डकी प्रदेशमा धेरै वर्षा हुने सन्दीप लामिछाने आज बिहान १० बजे काठमाडौँ आइपुग्ने रुपन्देहीकी युवा नेतृ २१ वर्षीया झरना चौधरीको दुर्घटनामा मृत्यु गुल्मीको मुसीकोटस्थित दरबार कोटको मेला (तस्वीरमा ) राम बन्न डराएका थिए प्रभास दशैं मनाउन मामाघर हिँडेका अर्घाखाँचीका १० वर्षीय समिरलाई खोलाले बगायो इन्टरनेट जडान गर्ने क्रममा २४ वर्षीय निलमको मृत्यु जीपको ठक्करबाट श्रीमानको मृत्यु, श्रीमती घाइते नेपाल थाइल्यान्डसंग पराजित तीन वर्षपछि टीका लगाउन पाउँदा कैदीबन्दी खुसी राष्ट्रपतिले लगाइदिइन् सर्वसाधारणलाई टीका आधुनिक घट्टले खुड्खुडीमा फेरियाे दैनिकी मिसाइल प्रक्षेपण असफल भएकोमा दक्षिण कोरियाले माग्यो माफी हिमपहिरोमा परी चार जनाको मृत्यु जसपाका केन्द्रदेखि नगरसम्मका नेताले गरे सामुहिक राजीनामा मांसाहारीबाट शाकाहारी बनेका यी हुन् बलिउड अभिनेता-अभिनेत्री नातिनीको स्याहार पाउने १०१ वर्षीय भाग्यमानी बाजे ! मधेशमा महिला हिंसा : घटनाकाे ग्राफ बढे पनि उजुरी बढेन