१२ मंसिर २०८०, मंगलवार

Nov 28, 2023

गुजरात । सन् २०२३ को विश्वकपमा भारतीय टोलीको यात्रा निकै शानदार रह्यो । भारतीय टोलीले सेमिफाइनलसम्मका सबै खेल जितेको छ । अब टीम इण्डियाले नोभेम्बर १९ मा फाइनल खेल अष्ट्रेलियासँग खेल्दैछ ।

Advertisement

यस विश्वकपमा भारतीय टिमका हरेक खेलाडीले आफ्नो उत्कृष्ट प्रदर्शनले सबैको ध्यान खिचेका छन् भने अर्कोतर्फ भारतीय टोलीका खेलाडीको नाडीमा बाँधिएको डिभाइसले पनि ध्यान खिचेको छ ।

वास्तवमा प्रत्येक खेलमा टीम इन्डियाका खेलाडीहरू आफ्नो नाडीमा स्मार्ट घडी जस्तो उपकरण लगाएर मैदान प्रवेश गर्ने गरेको देखिन्छ। अब सबैजना जान्न चाहन्छन् कि यो यन्त्र के हो ? किन भारतीय खेलाडीहरूले यसलाई आफ्नो नाडीमा बाँधेर खेलिरहेका छन्।

तपाईलाई भनौं, टीम इण्डियाका खेलाडीहरूको नाडीमा बाँधिएको यो डिभाइस एक फिटनेस ब्यान्ड हो, जुन हूप नामको कम्पनीले बनाएको हो। यो यन्त्रले च्याट जीपीटीलाई पनि समर्थन गर्दछ। यो यन्त्रसँग कुनै पनि कुरा सञ्चार गर्न सकिँदैनm न त यसमा स्क्रिन नै छ। निद्राको चक्र, तनाव, शरीर रिकभरी, मुटुको गति जस्ता जानकारी यस यन्त्रबाट लिइन्छ र यसलाई मोबाइल एपमार्फत सञ्चालन गरिन्छ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अस्टिनवासी समुदायसँग नेजाद्वारा अन्तरक्रिया प्रदीप खड्का ‘ऐरी’ बाट बलिउडमा प्रवेश गर्दै बिल नभएको सुन जस्तो देखिने धातुसहित एकजना पक्राउ प्रधानमन्त्री प्रचण्ड र केपी ओलीबीच भेटवार्ता गौतमबुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल पूर्ण सुचारु गर्न आवश्यक पहल गरी दिन उद्योगीको देउवासँग आग्रह बसाइँसराइको समस्या विकराल : मन्त्री बस्नेत भूकम्प प्रभावितलाई राहतका लागि टानले गर्‍यो ५० लाख बढी सहयोग शान्तिपुरमा मनिषा मृत्यु प्रकरण : घाँटी थिची अचेत बनाएर बलात्कारपछि हत्या विष्णुका बयान इन्धन अभावका कारण उत्तरी गाजा अस्पतालमा ’जोखिममा जीवन’ सुनको मूल्यको फेरि नयाँ रेकर्ड कतारको मध्यस्तमा गाजामा थप दुइ दिन युद्बबिराम, यस बिचमा यस्तो गरिदैँछ ११ किलोमिटर लामो नहर सफा गर्न खटिए एक हजार जना एमाले अध्यक्ष ओली आज धनगढी जाँदै पाकिस्तानी पुर्व प्रधानमन्त्री खानका सल्लाहकारमाथि बेलायतमा एसिड प्रहार एमाले निकट प्रेस चौतारीको सम्मेलन आजबाट सुरु हुँदै आज पनि बस्दै रास्वपाको केन्द्रिय समिति र दलको बैठक भूकम्पको असर : त्रिपालमुनि एक हजार ७६ सुत्केरी ! अरनिको बहुउद्देश्यीय सहकारीको २३ औं साधारण सभा सम्पन्न लुम्बिनीका अस्पताल बिकास समितिहरुमा नियुक्ती बदरको मागसहित सर्बोच्चमा रिट दायर