१२ मंसिर २०८०, मंगलवार

Nov 28, 2023

बुटवल । नेकपा एमाले बुटवल वडा नम्बर ३ ले निःशुल्क दन्त शिविर सम्पन्न गरेको छ । नेकपा एमालेले जनतासँग प्रत्यक्ष जोडिने उद्देश्यले स्वास्थ्य शिविरदेखि विभिन्न रचनात्मक कार्यक्रमहरु गर्दै आएको वडा कमिटी अध्यक्ष पदम रिजालले बताए ।

कार्यक्रममा बोल्दै नेकपा एमालेका पोलिटब्युरो सदस्य दधिराम शर्मा न्यौपानेले एमालेले जनतासँग जोडिने खालका कार्यक्रमहरु गरिरहने बताए । जनतासँग सरोकार राख्ने स्वास्थ्य शिविरदेखि विभिन्न खालका रचनात्मक कार्यक्रमहरु देशभर सञ्चालन गरिने बताए । नेकपा एमालेका केन्द्रीय सदस्य सावित्रा अर्याल, नगर अध्यक्ष किसन ज्ञावाली, उपाध्यक्ष शोभाखर पोखरेल, यमराज पाण्डे, मेघराज भट्टराई लगायतले पार्टीको गतिविधिलाई जनतासँग जोड्नेगरी सञ्चालन गरिने बताए ।

शिविरबाट १६५ जनाले स्वास्थ्य सेवा लिएका थिए । वडा कमिटी अध्यक्ष पदम रिजालको अध्यक्षयता र सचिव गणेश अधिकारीको सन्चालनमा कार्यक्रम भएको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

भूकम्प प्रभावितलाई राहतका लागि टानले गर्‍यो ५० लाख बढी सहयोग शान्तिपुरमा मनिषा मृत्यु प्रकरण : घाँटी थिची अचेत बनाएर बलात्कारपछि हत्या विष्णुका बयान इन्धन अभावका कारण उत्तरी गाजा अस्पतालमा ’जोखिममा जीवन’ सुनको मूल्यको फेरि नयाँ रेकर्ड कतारको मध्यस्तमा गाजामा थप दुइ दिन युद्बबिराम, यस बिचमा यस्तो गरिदैँछ ११ किलोमिटर लामो नहर सफा गर्न खटिए एक हजार जना एमाले अध्यक्ष ओली आज धनगढी जाँदै पाकिस्तानी पुर्व प्रधानमन्त्री खानका सल्लाहकारमाथि बेलायतमा एसिड प्रहार एमाले निकट प्रेस चौतारीको सम्मेलन आजबाट सुरु हुँदै आज पनि बस्दै रास्वपाको केन्द्रिय समिति र दलको बैठक भूकम्पको असर : त्रिपालमुनि एक हजार ७६ सुत्केरी ! अरनिको बहुउद्देश्यीय सहकारीको २३ औं साधारण सभा सम्पन्न लुम्बिनीका अस्पताल बिकास समितिहरुमा नियुक्ती बदरको मागसहित सर्बोच्चमा रिट दायर बझाङबाट ९१ किलो गाँजासहित तीन जना पक्राउ गौशालामा प्रहरी र प्रसाईं समर्थकबीच झडप ‘उमेर भिन्नता’को कारण थाइल्यान्डमा बेहुलाद्वारा बेहुलीसहित चार जनाको हत्या ! तिलोत्तमाको औद्यागिक व्यापार मेलामा ९ करोडको कारोबार, ५ दिन म्याद थप नमस्ते एकेडेमीमा विज्ञान प्रर्दशनी मोबाइल चार्ज गर्दा करेन्ट लागेर मृत्यु