१७ चैत्र २०७९, शुक्रबार

Mar 31, 2023

बुटवल । रातको समयमा बाटो ढुकेर यात्रुलाई धम्क्याउँदै लुटपाट गर्ने ३ युवालाई बुटवलको देविनगरबाट प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा स्थानीइ आदर्श हमाल, पदम बहादुर पुन र अंकित बि.क. रहेका छन् । उनीहरुको साथबाट चक्कु, फलामको काँडावाला पौन्च, लुटपाट गरेका मोवाइल तथा रकमसहित पक्राउ गरिएको ईलाका प्रहरी कार्यालय बुटवलले जनाएको छ ।

सामेबार राती करिब १० बजेको समयमा बुटवल–११ बुद्धनगर पुलमा कामबाट घर फर्किँदै गरेका स्थानीय खुमान सिंह अर्गालीलाई मोटर साइकल रोक्न लगाई चक्कु देखाएर उनीहरुले लुटपाट गरेका थिए । अर्घालीको साथबाट ओप्पो कम्पनिको मोबाईल र नगद रकम पाँच हजार लुटपाट गरेपछि पीडितले अस्थायी प्रहरी चौकी देविनगरमा खबर गरेका थिए । खबर लगत्तै प्रहरीले उनीहरुलाई शंकास्पद अवस्थामा पीडितबाट लुटेर लगिएको मोवाइलसहित पक्राउ गरेको थियो । पक्राउ परेका युवाहरुलाई चोरी कसुर शिर्षकमा मुदद्दा दर्ता गरी थप अनुसन्धान भई रहेको प्रहीले जनाएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कुनै विचार बोकेकालाई ‘वाइपास’ गरेर नेपाल पत्रकार महासंघ चल्दैन भैरहवामा मेयर कप चैत २२ गतेदेखि चलचित्र बिकास बोर्डका अध्यक्ष केसीको गुनासो : काम गर्न अधिकार नै छैन खसीबोका चोरी गर्ने र किन्ने तीनजना पक्राउ न्यायको पर्खाइमा प्रसूति महिला, श्रीमान फरार भएपछि शिशु र आमाको बिचल्ली नवनियुक्त मन्त्रीहरुले लिए पद तथा गोपनियताको शपथ सरकार विस्तारपछि नयाँ रेकर्ड बनाउने गरी काम गर्छौं : प्रधानमन्त्री खानेपानीमन्त्री अब्दुल खानले दिए राजीनामा उपनिर्वाचन : तनहुँ र बारामा २६ दल दर्ता पार्टीभित्र भागवण्डा नमिलेपछि काँग्रेसले बुझायो चार मन्त्रीको मात्रै नाम माल्टा पठाउने नाममा ठगी राष्ट्रपति र प्रधानमन्त्रीबीच भेटवार्ता, दिउँसो ३ बजेका लागि शपथको तयारी दाइजाे प्रथा र महिला हिंसाविरुद्ध मधेशमा सडक नाटक प्रदर्शन एकैदिन तोलामा एक हजार रुपैयाँ बढ्यो सुनको भाउ लुम्बिनीमा राष्ट्रिय मिडिया सम्मेलन : पत्रकारिताको भूमिका परिवर्तन गर्न मन्त्री शर्माको आग्रह मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा चालकको मृत्यु बिमा कम्पनीहरूले लाइसेन्स नवीकरण गर्नु नपर्ने कोरोना जोखिम बढेपछि भारतबाट फर्किने निगरानीमा, सीमामा कडाइ अमेरिकी डलरको भाउ स्थिर रहँदा युरो बढ्यो आईपीओ निष्कासन गर्ने प्रस्तावसहित आज कान्तिपुर टेलिभिजनको विशेष साधारणसभा बस्दै