१९ मंसिर २०७९, सोमबार

Dec 5, 2022

फाइल तस्विर

बुटवल । पहिरोका कारण अवरुद्ध बनेको पाल्पा–गुल्मी सडक सुचारु भएको छ । लगातारको वर्षाले आज विहिबार विहानै पाल्पाको रिप्दिकोट गाउँपालिका जोर्तेमा पहिरोले सडक पुरिएपछि अवरुद्ध बनेको थियो । अवरुद्ध बनेको ५ घण्टापछि पहिरो पन्छाएसँगै विहान ९ बजेदेखि सडक सुचारु भएको लुम्बिनी प्रदेश ट्राफिक प्रहरी कार्यालय बुटवलले जनाएको छ ।

निरन्तरको वर्षासँगै पहिरोका कारण लुम्बिनी प्रदेशका विभिन्न जिल्लामा आधा दर्जन बढी सडक अवरुद्ध भएका छन् । गुल्मीका भित्रि सडक खण्डहरु भने अवरुद्ध रहेका छन् । विभिन्न ठाउँमा पहिरोका कारण वामीटक्सार–तम्घास, तम्घास–सिमलटाढी, रिडी–पुर्तिवाङ लगायतका सडकहरु अवरुद्ध भएका छन् । उता दाङको घोराही–तुलसीपुर–अमलिया सडक पनि पहिरोका कारण अवरुद्ध भएको छ । यस्तै सालझण्डी–नरपानी–रिडी सडकको विभिन्न ठाउँमा पहिरोले अवरुद्ध भएका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

एमाले गुल्मी-१ मतदातालाई धन्यवाद दिन गाउँतिर घाँटी रेटेर मायाको हत्या अभियोगमा पक्राउ परेका आरोपित सार्वजनिक रवि लामिछानेविरुद्ध निर्वाचन आयोगमा फेरी अर्को उजुरी दीपक मनाङे नेकपा एकीकृत समाजवादीमा प्रवेश लैंगिक हिंसा विरुद्धको अभियान : लेडी लायन्सद्वारा विद्यार्थीलाई व्यक्तित्व बिकास तालिम तिलोत्तमा मेलाको सेल्फीजोनमा दर्शकको आकर्षण, राष्ट्रिय तथा स्थानीय कलाकारको प्रस्तुती अन्तर विद्यालय टी-२० क्रिकेट : सोमबारको खेलमा होराइजन र जेसिज विजयी भैरहवामा मँगलबारदेखि १९ औं सामुहिक खेलकुद महोत्सव, १८ विद्यालय सहभागी हुँदै खुमलटारमा प्रचण्ड र गृहमन्त्री खाँणबीच भेटवार्ता सुदूरपश्चिम प्रदेश सभाबाट दुई दल बाहिरिए, दुई नयाँ दल थपिँदै सत्तागठबन्धनको बैठकअघि माधव नेपाल र रघुवीर महासेठले भेटे प्रचण्ड सत्ता गठबन्धनमा आबद्ध दलहरूको बैठक बालुवाटारमा सुरू निर्वाचन आचारसंहिता उल्लंघनमा शहरी विकासमन्त्री चौधरीले बुझाए २५ हजार जरिवाना सडक र धार्मिक पर्यटन प्रबर्द्धनमा रुरुक्षेत्र गाउँपालिका–१ को जोड नवलपरासीमा ४५ प्रतिशतले बढ्यो धान उत्पादन दुर्घटनामा घाइते भएका माझीको मृत्यु भएपछि सडकमै शव राखेर प्रदर्शन समानुपातिकतर्फ माओवादी र रास्वपालाई बराबर सिट वुहानस्थित प्रयोगशालाका वैज्ञानिक भन्छन्–कोभिड-१९ मान्छेले नै बनाएको भाइरस हो दुईवटा किविको बोटबाट वार्षिक ८० हजार सत्ता गठबन्धनमा जसपा फेरि सामेल हुन लागेको हो ?