९ आश्विन २०७९, आईतवार

Sep 25, 2022

असोज ३०,
काठमाडौं । जनवादी गायक जीवन शर्मालाई आर्थिक संकट परेको छ । दसैँ मनाउने क्रममा माछा खाने क्रममा माछाको काँडा अड्केर छोरा अमृत बिरामी परेपछि उनलाई आर्थिक संकट परेको हो ।महाराजगञ्जस्थित शिक्षण अस्पतालमा उपचार गराइरहेका छोराको उपचारमा आर्थिक समस्या खड्किएपछि गायक शर्मा समस्यामा परेका छन् ।

घाँटीको ठूलो अपरेशन गर्नुपर्ने भएकाले आर्थिक रुपमा समस्या परेको शर्माको भनाइ छ । उनले केही ऋण गरेर रकम जुटाए पनि त्यतिले पुगेको छैन् ।केहीदिन देखि आर्थिक समस्यामा परेको समाचार सञ्चारमाध्यमबाट सार्वजनिक भएपछि विभिन्न संघसंस्थाले सहयोग गरेका छन् । मंगलबार मात्र राष्ट्रिय लोक तथा दोहोरी गीत प्रतिष्ठानले शर्मालाई भेटेर आर्थिक सहयोग गरेको थियो । त्यस्तै राजनीतिक दलका नेताहरूले समेत भेटेर सहयोगको प्रतिबद्धता जनाएका छन् । साथै उनीहरूले सहयोगको अपिल समेत गरेका छन् । – केन्द«बिन्दु

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

‘प्रेम गीत-३’ हिन्दी भर्सन सोमबारदेखि क्यूएफएक्ससहित देशभरका हलमा प्रदर्शन हुने बुटवलको देविनगरस्थित नवदुर्गा मन्दिरमा भागवत महापुराण महायज्ञ हुने खोलामा डुबेर एक बालकको मृत्यु चाडपर्वमा महङ्गी र कालोबजारी, अनुगमन गर्न माग चोरी आरोपमा वडासदस्य पक्राउ माइल्स इन्टरनेशनल कन्सल्टेन्सीको दाङमा पहिलो सेमिनार, डेढ सय बढी सहभागी मोबाइलको लतले पढाइमा विद्यार्थीको रुची घट्दै, शिक्षक र अभिभावक चिन्तामा आयोगलाई आचारसंहिता व्यवहारिक बनाउन दलहरूको सुझाव उत्साहित भएर नगरबासीकाे सेवा प्रवाह लाग्न कर्मचारीलाई नगर प्रमुख पाण्डेयको आग्रह रुपन्देहीमा ६ लाख ३२ हजार मतदाता, कुन निर्वाचन क्षेत्रमा कति ? व्याकुल माइलालाई अब सरकारले प्रत्येक महिना ५० हजार भत्ता दिने भारतबाट दुई महिनामा ४१ अर्बभन्दा बढीको डिजेल, पेट्रोल र ग्यास नेपाल भित्रियो माओवादी केन्द्र धनकुटाद्वारा सामुहिक राजीनामा रुपन्देहीको देवदह नगरपालिकाले ८२ फुट भित्रका ठेला र अबैध संरचना हटाउने यस्तो छ रुपन्देही प्रहरीको चाडपर्व लक्षित सुरक्षा योजना दुई महिनामा १२१ बढी देशसँग वैदेशिक व्यापारः ११६ देशसँग घाटामा गाविस सविचसहित दुई जनाविरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा पशुपालनमा केन्द्रित हुँदै दाङका किसान चोयाका पोशाक लगाउने भरीबहादुर भैरहवा अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल टर्मिनल भवन व्यवस्थापनमा आवेदन परेन