११ आश्विन २०७९, मंगलवार

Sep 27, 2022

बुटवल । नेकपा एमालेको १०औं राष्ट्रिय महाधिवेशनबाट लुम्बिनी प्रदेशका दुई पदाधिकारीसहित १७ जना केन्द्रीय कमिटीमा निर्विरोध निर्वाचित भएका छन् । निर्विरोध हुनेमा महासचिव शंकर पोखरेल, उपमहासचिव प्रदीप ज्ञवाली रहेका छन् ।

Advertisement

भूगोलतर्फ खुलामा ६ जनाको कोटा रहेकोमा ६ जनाको मात्र उम्मेदवारी परेपछि सबै निर्विरोध भएका छन् । निर्विरोध हुनेमा खेममान खड्का, दिनेश पन्थी, नवीन रोका मगर, भूमिश्वर ढकाल, लीला गिरी र हरि रिजाल रहेका छन् ।

त्यस्तै तीन जना महिला कोटामा तीन जनाको मात्रै उम्मेदवारी परेपछि उनीहरू पनि निर्विरोध भएका छन् । निर्विरोध हुनेमा मेनका पोखरेल, सरिता खनाल भुसाल र सावित्रा अर्याल रहेको एमालेको केन्द्रीय निर्वाचन आयोगले सार्वजनिक गरेको सूचनामा उल्लेख छ । त्यसैगरी श्रमिकको कोटाबाट कमल गौतम पनि केन्द्रीय सदस्यमा निर्विरोध भएका छन् । 

त्यस्तै केन्द्रीय अनुशासन आयोगको उपाध्यक्षमा नेत्रप्रसाद पन्थी पनि निर्विरोध भएका छन् । सदस्यमा झपेन्द्रबहादुर जिसी, डा. कृष्ण न्यौपाने र तुलसीप्रसाद चौधरी पनि निर्विरोध भएका छन् । केन्द्रीय लेखा आयोगको उपाध्यक्षमा विष्णु पन्थी पनि निर्विरोध भएका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रोटरी डाउनटाउनको डेगु रोकथाम र सचेतना अभियान समानुपातिक बन्दसूचीमा भएका त्रुटिहरु परिमार्जन गरिनेछ : कांग्रेस कार्यकाल सकिँयाे तर सरकारी सम्पतिमाथिकाे सांसदकाे रजाँई अझै सकिएन नेप्सेमा १५ अंकको वृद्धि बसको ठक्करबाट २१ महिने बालकको मृत्यु डेंगु बिरामीको संख्या साढे २५ हजार नाघ्यो, हालसम्म ३२ जनाको मृत्यु निर्वाचन आचारसंहिता बुधबारदेखि लागू हुने सिलौटाले छातीमा प्रहार गरी श्रीमतीको हत्या वैकल्पिक राजनीतिक बारेको बहस ! आबेको अन्त्येष्टिअघि हजारौँ प्रदर्शनकारी विरोधमा उत्रिए अमेरिकी सहायकमन्त्री एलिजाबेथ भोलि नेपाल आउँदै लुम्बिनी प्रदेशमा पर्यटन प्रर्वद्धनका आधारहरु तीन घण्टादेखि बालुवाटारमा गठबन्धनको बैठक, सिट बाँडफाँट टुंग्याउने प्रयास दक्षिण कोरियाको असैनिकृत क्षेत्रको भ्रमण गर्दै ह्यारिस आश्रममै दशैँ राष्ट्रसंघमा परराष्ट्र सचिवले राखे युक्रेन, अफगानिस्तान, म्यानमार, लिबिया, सिरिया, प्यालेस्टाइन र यमनका विषयमा नेपालको स्पष्ट धारणा हरिकृष्ण कार्की बने कामु प्रधानन्यायाधीश ट्रयाक्टरबाट खसेर एकको मृत्यु मनास्लु हिमपहिराेः एक जनाको मृत्यु, १० को सकुशल उद्धार बेलहिया नाकामा ५ पर्यटकको भब्य स्वागत