१४ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Sep 30, 2022

काठमाडौं । नेकपा एमालेको १०औं महाधिवेशनले सात प्रदेशमध्ये तीन प्रदेशका केन्द्रीय सदस्य निर्वराेध रूपमा चयन गरेकाे छ । बाँकी चार प्रदेशमा आन्तरिक प्रतिस्पर्धा हुने देखिएको छ । 

केन्द्रीय निर्वाचन आयोगले सार्वजनिक गरेको प्रारम्भिक सूचीअनुसार प्रदेश २, गण्डकी र लुम्बिनी प्रदेशको नाै-नाै गरी २७ जना केन्द्रीय सदस्यहरू निर्विरोध चयन हुने भएका छन् । प्रदेश १, बाग्मती, लुम्बिनी र कर्णाली प्रदेशमा महिलातर्फका उम्मेदवार निर्विरोध हुने भएका छन् ।

प्रदेश १, बाग्मती प्रदेश, कर्णाली र सुदूरपश्चिमा उम्मेदवारहरूले आफ्नो उम्मेदवारी फिर्ता लिएनन् भने खुलातर्फ आन्तरिक प्रतिस्पर्धा हुनेछ भने सुदूरपश्चिम प्रदेश मात्रै यस्तो प्रदेश भएको छ, जहाँ खुला र महिला दुवै कोटामा प्रतिस्पर्धा हुने सम्भावना देखिएको छ ।
 

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कांग्रेसभित्र विद्रोह गर्ने बेला आयो : गगन थापा दसैंको मुखमा नक्कली नोटको बिगबिगी रवीन्द्र मिश्रले गरे काठमाडौं-१ बाट उम्मेदवारी घोषणा नवौं राष्ट्रिय खेलकुद: महिला क्रिकेटको खेल तालिका सार्वजनिक नगरवासीका गुनासो सुन्न ‘हेल्लो तिलोत्तमा’ गुल्मीको ‘लितुङ्गकोट’ भाकलसँगै लाहुरेहरुको गाउँ ‘फोक्सिङ्ग’ सातै प्रदेशका नीति आयाेगका उपाध्यक्षको सरकारलाई आग्रहः आयोग चलाउने छुट्टै ऐन चाहियो मेलम्ची र इन्द्रावतीमा अस्थायी पुल नक्कली नोटसहित पक्राउ जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा पक्राउ पोखरामा बेच्न राखिएका भेडाच्यांग्रामा पीपीआर, स्वस्थ छानेर किन्न पशु विज्ञको सुझाव पत्रकारप्रति जनप्रतिनिधिको व्यबहार ‘अपमानजनक’, दृष्टिकोण परिवर्तन गर्न आवश्यक फोहर फाल्ने स्थान पहिचान गर्दै काठमाडौं महानगर फेरि बढ्यो सुनको मूल्य पार्टीभित्र विद्रोह गर्नुपर्ने बेला आएको छ: गगन थापा खाद्यले माग्यो विभिन्न पदमा १०६ कर्मचारी नेप्सेमा नेपाल ल्यूव आयलको शेयरमूल्य समायोजन मोटरसाइकल अनियन्त्रित भई खसेका व्यक्तिलाई ट्रकले कुल्चिदा घटनास्थलमै मृत्यु एक किमीको भाडा २५ रुपैयाँ! गोठाटार गोलीकाण्डः एक महिलासहित ३ जना पक्राउ