१३ माघ २०७८, बिहीबार

Jan 27, 2022

बुटवल । प्रहरीले रुपन्देहीबाट अवैध रेडबुलसहित ९ लाख ३२ हजार बढीको सामान बरामद गरेको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देही र मातहतका विभिन्न प्रहरी ईकाईहरुले पछिल्लो ३ दिनमा करिब ९ लाख ३२ हजार ९ सय ३५ रुपैयां बराबरको अवैध सामान बरामद गरेको हो ।

Advertisement

प्रहरीले सिद्धार्थनगर नगरपालिका– ६ सुगरमिलमा ५ लाख ७० हजार बराबरको अवैध रेडबुल बरामद गरेको छ । स्याङजाको वालिङ नगरपालिका वडा नं.२ स्थायी घरभई सिद्धार्थनगर– ४ बस्ने वर्ष ३३ को प्रकाश रेग्मीले भारतबाट अवैध रुपमा ल्याएको ९५ पेटी रेडबुल फेला प्रहरीले पारी मंगलबार बरामद गरेको हो । रेग्मीलाई नियन्त्रणमा लिई आवश्यक कारवाहीको लागि भन्सार कार्यालय बेलहिया रुपन्देही पठाईएको प्रहरीले जनाएको छ ।

यस्तै, प्रहरीले सोमबार मायादेबी गाउँपालिका– ८ बिश्वकर्मा मन्दिर स्थित भारतबाट अबैध रुपमा ल्याउदै गरेको लेडिज सेन्डल ५५ जोर, प्लाष्टिक डोरी १० बण्डल, पेन्ट २० लि, डेरी मिल्क ८ प्याकेट, कफी ५ प्याकेट, चाटुराम खजाना ३९ प्याकेट, किन्डर जोय ३ प्याकेट, सुईटर ४ पिस, लेगिज ४ पिस, चश्माको शिसा ८० पिसको दरले २५ प्याकेट, मिक्स आचार ५ के.जी.चिनि २०० के.जी गरी २ लाख ३ हजार १३५ बराबरको अवैध सामान बरामद गरेको छ ।

प्रहरीले आईतबार मायादेवि गाउँपालिका– ६ भन्सारचोक स्थित लु ३६ प ९९७८ नं को मोटरसाईकलमा भारतबाट अवैध रुपमा ल्याउदै गरेको ८५ हजार (मोटरसाईकलसहित) बराबरको ५ क्विन्टल चिनी फेला पारी बरामद गरिएको छ ।

प्रहरीले रुपन्देही सम्मरीमाई गाउँपालिका– २ मुडिलास्थित भारतबाट भन्सार छली चोरि, पैठारी गरि नेपाल तर्फ ल्याउदै गरेको साडी ३ पिस, रेडिमेट कुर्था सुरुवाल सेट ५३ पिस, कुर्था मात्र १५ पिस गरी ४४ हजार ३ सय बराबरको अवैध मालसामान फेला पारी बरामद गरेको छ ।
प्रहरीले सोमबार रोहिणी गाउँपालिका– ७ सेमरा स्थित भारतबाट अबैध रुपमा ल्याउँदै गरेको दश हजार ५ सय बराबरको अबैध चिनि फेला पारी बरामद गरिएको छ ।

यस्तै, प्रहरीले लुम्बिनी सांस्कृतिक नगरपालिका–३ लंकापुर स्थित भारतबाट भन्सार छली अवैध रुपमा ल्याउदै गरेको काठमा लगाउने पेन्ट(२७ लिटर, ११ वटा सानो तारपिन तेल र काठमा लगाउने धुलो पदार्थ) १ केजी गरी २० हजार बराबरको अवैध सामान फेला पारी बरामद गरिएको छ । बरामद गरिएका समानहरु आवश्यक कारवाहीको लागि भन्सार कार्यालय बेलहिया रुपन्देही पठाईएको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अनुमतिबिना सार्वजनिक स्थलमा फोटो,भिडियो खिच्न नपाइने तिनाउमा मृत भेटिएकी महिला सैनामैनाकी जित कुमारी घरेलु मैदानमा आर्मीलाई हराउँदै मनाङ फाइनलमा चिकित्सा शिक्षा आयोगका उपाध्यक्ष डा. गिरीमाथि ढुंगा प्रहार बुटवलको कालिकापथ वाइपास सडक : आधा अवधि सकिँदा २० प्रतिशत प्रगति तिलोत्तमाको डिङ्गरनगर र हरिहरपुरलाई जोड्न तिनाउ नदीमा पुल नेपालमा तीन करोड डोज खोप लगाइयो दिल्लीमा सप्ताहन्तको कर्फ्यू र जोरबिजोर व्यवस्था हट्यो थप ८ हजार १७ जनामा कोरोना संक्रमण, १५ जनाको मृत्यु कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु हुनेको संख्या तीन पुग्यो काेराेना न्यूनीकरणका लागि जुम्लामा एकीकृत हेल्प डेस्क स्थापना स्थानीय तहको निर्वाचन : आयोग पदाधिकारीपछि कांग्रेसमा छलफल गर्दै प्रधानमन्त्री देउवा मन्त्री रेणु यादवविरुद्ध कारबाही गर्न कांग्रेस नेताको उजुरी सेजमा ‘शक्ति’ प्रर्दशन, कानून पालना गर्न नसके पछि मुद्दा लासमा पनि दलालको नङ्ग्राः एउटै मृतकको १० लाख झ्याम् विपद्का विभिन्न घटनामा परी २४ घण्टामा दुई जनाको मृत्यु, १० जना घाइते मृतकका परिवारलाई साढे चार लाख बीमा रकम जिप दुर्घटनामा दुई जनाको मृत्यु, एक घाइते कोभिड खोप नलगाएको भन्दै अस्पतालद्वारा विरामीको मुटु प्रत्यारोपण गर्न अस्वीकार जोर-विजोर प्रणालीले झन् सास्ती