१८ आश्विन २०७९, मंगलवार

Oct 4, 2022

असोज २४,

Advertisement

बेल्जियम युरो कप २०२० को लागि छनोट हुने पहिलो टोली बनेको छ । गए राति भएको खेलमा बेल्जियमले सानमारिनोलाई ९–० ले हराउँदै समूह आई मा लगातार सातौं जित निकालेको हो । २१ अंक सहित बेल्जियम समूह शीर्ष स्थानमा छ ।

समूहको दोस्रो स्थानमा रहेको  रुसको १८ अंक र तेस्रो स्थानको साइप्रस को १० अंक छ । बेल्जियमको जितमा रोमेलु लुकाकुले २ गोल गरे । लुकाकुले २८ औं मिनेटमा गोल गर्दै टोलीलाई अघि बढाए । ३१औं मिनेटमा नसार चाड्लीले गोल गर्दै अग्रता दोब्बर पारे । ३५औं मिनेटमा सानमारिनोका क्रिष्टियन ब्रोलीले आत्मघाती गोल गरे । लुकाकुले ४१ औं मिनेटमा अर्को गोल थपे । इन्जुरी समयमा 

युरी टाइलमेनले गोल गरेपछि पहिलो हाफमा बेल्जियम ६-० ले अगाडि रह्यो । टोलीले दोस्रो हाफमा ३ गोल थप्यो ।७९ औं मिनेटमा क्रिष्टिन बेनटेकले गोल गरे । ८४ औं मिनेटमा यारी भर्सेकेनले पेनाल्टीमा गोल गरे  । अन्तिम मिनेटमा टिमोटीले टोलीका नवौं गोल गरे । -एजेन्सी

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दाङमा पौडि खेल्ने क्रममा डुबेर दुई बालकको मृत्यु दशैंमा किन घुम्ने कर्णाली ? जित सुनिश्चित नदेखेपछि प्रचण्ड चितवन छाडेर गोरखा जाने ! जेलमा भएको दङ्गामा कम्तीमा पन्ध्रको मृत्यु जुवाको खालबाट वडाध्यक्ष सहित १९ जना पक्राउ बेपत्ता भएको ३८ दिनपछि वडा सदस्यको शव भेटियो कोरोना महामारीपछि पर्यटन क्षेत्रमा सुधार लुम्बिनीको बर्दियामा भ्यानको ठक्करबाट युवतीको मृत्यु दशैंमा धामीझाँक्रीद्वारा ब्रहमलुट, स्थानीय प्रशासन मौन प्रत्यक्षतर्फको उम्मेदवारी दर्ता २३ असोजमा घाँटीमा मासुको हड्डी अड्किएर ४५ वर्षीय पुरुषको मृत्यु पाल्पामा पञ्चबली लिएर मन्दिर हिँडेको जिप दुर्घटना : ४ जना घाइते, २ को अवस्था गम्भिर एसियन प्रोफेसनल अचिभमेन्ट अवार्ड दुवईमा सम्पन्न सिट बाँडफाट टुंगो लगाउन बैठक ३ बजे बस्ने दशैंमा रुकुमका बादी बस्तीलाई छैन कुनै रौनक दशैमा यसरी बनाउनुहोस मटन ग्रेभी, चिकेन रोस्ट र पनिर ग्रेभी खोला किनारमा गाडी राखेर नुहाउन गएका बाबुछोरा बेपत्ता न्यून आय भएका परिवारका लागि सरकारले दुई हजार घर निर्माण गर्ने उत्तर कोरियाद्वारा जापानतर्फ ब्यालेस्टिक क्षेप्यास्त्र प्रहार पत्रकार उपचार कोषमा ६० लाख, करोड लक्ष्य