२१ मंसिर २०७८, मंगलवार

Dec 7, 2021

मेसी

काठमाडौँ । युइएफए च्याम्पियन्स लिग अन्तर्गत पिएसजीले जर्मनी क्लब आरबि लेइपजिंगविरुद्ध जित निकालेको छ ।गएराती सम्पन्न खेलमा पिएसजीले लेइपजिंगलाई ३-२ गोल अन्तरले पराजित गरेको हो ।पिएसजीको जितमा लियोनेल मेसीले २ गोल गरे भने किलियन एम्बाप्पेले एक गोल गरेका थिए ।

Advertisement

खेलको नवौ मिनेटमा एम्बाप्पेको गोलमा पिएसजीले अग्रता लिएको थियो भने खेलको ६७औँ र ७४औँ मिनेटमा मेसीले गोल गरेका थिए । खेलको ९४औं मिनेटमा पिएसजीले पाएको पेनाल्टी एम्बाप्पेले मिस गरेका थिए ।

त्यस्तै लेइपजिंगका लागि आन्द्रे सिल्भा र नोर्डी मुकेइएलेले एक एक गोल गरेका थिए । लेइपजिंगका लागि सिल्भाले खेलको २८औं मिनेटमा गोल गरेका थिए भने मुकेइएलेले खेलको ५७औं मिनेटमा दोस्रो गोल गरेका थिए ।

यो जितपछि समुह ए मा रहेको पिएसजीको ३ खेलमा २ जित र एक बराबरीसहित ७ अंक भएको छ र समुहमा शिर्ष स्थानमा रहेको छ ।त्यस्तै आरबी लेइपजिंगले भने आफ्ना तिनै खेलमा हार बेहोरेको छ । 

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

सैनामैनामा कर्मचारी संगठनको नयाँ नेतृत्व रुपन्देहीमा ‘ओमिक्रोन’ भित्रिन नदिन उच्च सर्तकता काँग्रेस केन्द्रिय सदस्यकामा लुम्बिनीका ऊर्जा, जलस्रोत मन्त्री रानाको उमेद्वारी झापामा वर्षमा आठ सय बढी हराउँछन्, मान्छे हराउँदा आधा मात्र भेटिन्छन् राष्ट्रियसभा निर्वाचन कार्यतालिका : २० पुसमा मनोनयन, ५ दिनपछि अन्तिम नामावली, ६ घण्टा मतदान सभापतिको साझा उम्मेदवार चयन गर्न चाक्सीबारीमा पौडेल-कोइराला समूहको बैठक सुरु इन्डोनेसियामा ज्वालामुखी विस्फोटमा परी ३४ को मृत्यु सीमा नाकामा ओमिक्रोनको त्रास : भारतबाट भित्रिनेहरू विशेष निगरानीमा ओमिक्राेन बिरामीले भरिए अस्पताल मालीमा भएको आतङ्कवादी हमलाको संयुक्त राष्ट्रसंघको सुरक्षा परिषदद्वारा निन्दा राप्रपालाई ज्ञानेन्द्र शाहको भजनमण्डली बनाउन दिन्नँ : कमल थापा तीन जोनका लागि रु पाँच करोड विनियोजन न्यानो घर निर्माणमा आर्थिक अभाव कमल थापालाई पार्टी फुटाउन पाथीभारा देवीको कसम बाधक ! कांग्रेस महाधिवेशन : १३ पदाधिकारीसहित एक सय ३४ जना निर्वाचनबाट चुनिँदै नारायणी नदी तटबन्धनका लागि पाँच अर्ब जुटाइँदै, भरतपुर महानगरको सक्रियता मकवानपुरमा कोरोना विरुद्धको खोप लगाएकी महिलाको मृत्यु ओली भेट्न बालकोट जाँदै बारका पदाधिकारी, प्रधानन्यायाधीश हटाउन अनुरोध गर्ने प्रधानमनन्त्री कप प्रदेशस्तरीय टि २० : आज सिरहा र महाेत्तरी तथा सर्लाही र बाराबीच भिडन्त टर्कीमा कोरोनाको सङ्क्रमण बढ्दै, एकै दिनमा २० हजारमा संक्रमण